Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03BOL-DAV BOLVADİNLİ ÜNİVERSİTELİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

BOL-DAV BOLVADİNLİ ÜNİVERSİTELİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

22 Ekim Pazar günü Ankara’da Bol-Dav Vakıf Genel Merkezimizde Üniversiteli öğrencilerimizi tanımak ve tanışmak için çay etkinliğine yoğun bir katılım sağlandı.

Bol-Dav Vakfı Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hasan Doğruyol, İkinci Başkan Mehmet Fatih Gönbe, Yönetim Kurulu Üyemiz Yasin Sarısoy ve İstişare Meclisi Üyemiz Kemalettin Toker Bey ile Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi Araştırma Görevlisi Muharrem Civan Beylerin iştirakleriyle yapılan toplantıda öğrencilerimize adeta Bolvadin havası teneffüs ettirildi.

Cumhuriyetimizin 100. Yılında pırıl, pırıl istikbal vadeden öğrencilerimizle samimi bir ortamda gerçekleşen tanıma ve tanışma toplantısında genel olarak eğitim, öğrenci üniversite ilişkisi, mesleki hedefler, sosyal ilişkilerde İletişimin önemi, Bolvadinli olmanın farklılığı ve bunun topluma yansıtılması, mesleki bilginin yanında, ahlaki değerlerle ve kişisel yeteneklerin keşfedilmesinin insana ve yaşadığı çevreye katkıları başlıklarında karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunuldu.

Bu arada Bolvadinli öğrencilerimizle dönem içerisinde yapılacak söyleşi, sportif ve gezi faaliyetler üzerinde görüş birliğine varıldı. Haşhaşlı lokul ve diğer ikramlarla toplantı sohbet ortamında devam etti.

BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI

 

Paylaş