Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03YÖNETİM KURULU - DENETİM KURULU VE YEDEK ÜYELERİ

Hasan DOĞRUYOL BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI YÖNETİM KURULU BAŞKANI

YÖNETİCİ- BANKA VE FİNANS KOORDİNATÖRÜ

1963 Bolvadin’de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise tahsilini Bolvadin de, Ön lisans programını Anadolu Üniversitesinde; Sosyal Bilimler, Lisans programınızda yine aynı Üniversitenin İşletme Fakültesinde İşletme alanında tamamladı. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Bankacılık ve Finans alanında Yüksek Lisans yaptı.(Türkiye’de Katılım Bankacılığı ve Faaliyet Süreçlerinin Değerlendirilmesi)

1987 yılından itibaren Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.’nin İstanbul, Ankara, Samsun ve Antalya şubelerinde çeşitli unvanlar da görev yaptı. Aynı zamanda bu kurumun; Eskişehir ve Afyonkarahisar Şubelerinde Kurucu Müdür görevlerinde bulundu. Ankara; Siteler, Şaşmaz ve Ulus Şubesi Müdürlüğünü icra etti.
Özel şirketlerde Danışman & Koordinatör görevlerinde bulundu.
Bilgisayar yazılım alanında sertifikası mevcut olup bu alanda birçok Özel Şirket ve Kamu Kurumlarına talepleri doğrultusunda programlar üretti.
Ankara merkezli çeşitli vakıf, dernek ve sivil toplum örgütlerinde yöneticilik yaptı. (TÜSSİDE) Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü’nden “ İletişim ve Beşeri İlişkiler “ ve “Ekip ve İnsan Yönetimi”, Humman Resources Management “Yönetim Koçluğu“,(Müşteri ilişkileri, Customer Relation “Temel Yönetim”, “Hizmet Satış Teknikleri”, ”İletişim ve Beşeri İlişkiler”, ”Yönetim Becerileri” ve “Etkin Liderlik “konularında sertifikaları mevcuttur.

Türk Patent Enstitüsünden geliştirdiği “Tek Kullanımlık İki Parçalı Kilitleme Sistemli Diş Fırçası“ modeli üzerine Resmi Patent Belgeleri bulunmaktadır. Bu alandaki çalışmaları devam etmektedir.

”Faizsiz Bankacılık” alanlarında Üniversitelerde, Özel ve Kamu Kurumlarında, çeşitli seminerler verdi. Yerel Radyo ve Televizyonlarda bu alanlarda programlar yaptı. Kişisel Gelişim, Sosyal ve Toplumsal konularda yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır.

2005 yılında Bolvadinliler Dayanışma Vakfın’da II.Başkan sıfatıyla Yönetim Kurulu Üyeliğinde bulunmuştur. Bir dönem Ankara Adliyesinde Bilirkişi olarak tayin edildi.

2019 yılı itibariyle Bolvadinliler Dayanışma Vakfı Kurucular Kurulu Üyeliğine seçilmiş olup aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanı olarak da görev yapmaktadır Evli ve uç çocuk babasıdır

 

Mehmet Fatih GÖNBE BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI YÖNETİM KURULU II. BAŞKANI

TÜRKİYE PETROLLERİ A.Ş

1977 yılında Bolvadin'de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bolvadin'de tamamladıktan sonra  1999 yılında Türkiye Petrolleri A.O. Genel Müdürlüğü İkmal Daire Başkanlığı'nda çalışma hayatına başladı. 2007 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat bölümünden mezun oldu. Halen Türkiye Petrolleri A.O. Genel Müdürlüğü Tedarik ve Lojistik Daire Başkanlığı'nda servis sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

2010-2013 yılları arası Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOL-DAV) Denetim Kurulu üyeliği yaptı.

2013 yılı sonrası vakıf web sayfası, sosyal ağlar yöneticiliği, Hemşerilerimiz arası iletişim ve Genel Sekreterliği, Bolvadinliler Dayanışma Vakfı  (BOL-DAV) Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.2017 yılından itibaren Bolvadinliler Dayanışma Vakfı Yönetim Kurulu 2. Başkanı olarak görev yapmaktadır. Evlidir.

 

ALİ ERDURMUŞ BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI YÖNETİM KURULU ÜYESİ

SERMAYE PİYASASI KURUL BAŞKAN YARDIMCISI

1980 yılında Bolvadin’de doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Bolvadin’de tamamlamıştır. 2003 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur.

2003-2005 yılları arasında Yapı Kredi Bankası’nda Müfettiş Yardımcısı olarak çalışmıştır.

2006 yılından itibaren Sermaye Piyasası Kurulu’nda uzman olarak çalışmaya başlamıştır. 2008-2010 yılları arasında Bilkent Üniversitesi’nde Finans alanında yüksek lisansını tamamlamıştır.

2013-2015 yılları arasında Harvard Üniversitesi Kennedy School of Government’ta Kamu Yönetimi ve Uluslararası Kalkınma alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2014 yılında kısa süreli olarak Dünya Bankası’nda (Washington DC/ABD) danışmanlık yapmıştır. Halen SPK’da Kurul Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.2019 yılı itibariyle Bolvadinliler Dayanışma Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

http://boldav.org.tr/UserFiles/YAS%C4%B0N%20SARISOY.jpgYasin SARISOY BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI YÖNETİM KURULU ÜYESİ

TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANI

 1978 yılında Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde doğdu. İlk ve Ortaöğrenimini Bolvadin'de tamamladı. Konya Selçuk Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Programcılığı ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu. Dumlupınar Üniversitesinde Pedagojik Formasyon eğitimi aldı.Memuriyete 1998 yılında Türkiye Elektrik Üretim İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında göreve başladı.2001 yılında TMO Genel Müdürlüğüne naklen geçiş yaptı. AAF İşletme Müdürlüğünde Bilgisayar İşletmeni, Programcı görevlerinde bulundu.

2008 yılında Eskişehir Şube Müdürlüğünde Programcı, 2012-2016 yılları arasında Akçakoca ve Eskişehir Şube Müdürlüğü Bilgi İşlem Servis Şefi, 2016 yılında Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Sistem Yönetimi Şube Müdür Vekili, 2016 yılında Kırıkkale Şube Müdürü,2017 yılında Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Sistem Yönetimi Şube Müdürü olarak görev yaptı.09.01.2018 itibaren Bilgi İşlem Dairesi Başkanı olarak görev yapmakta olup,

2019 yılı itibariyle Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOL-DAV) Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.Evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

AHMET RAUF ÖZÜLKÜ BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI YÖNETİM KURULU ÜYESİ: 1993 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra 2019 yılında Ufuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2020 yılında Ankara Barosu’nda stajını tamamladıktan sonra serbest avukat olarak Ankara’da çalışmaya başladı

 

 

 

 

  

http://boldav.org.tr/UserFiles/2019%20BOLDAV%20Y%C3%96NET%C4%B0M%20YEDEK%20%C3%9CYE%20SELAHADD%C4%B0N%20AD%C4%B0L%20KILIN%C3%87KAYA.jpgSelahaddin Adil KILINÇKAYA BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI YÖNETİM KURULU ÜYESİ (Yedek)

MKE MAKİNA MÜHENDİSİ

Bolvadin’de 05.02.1963 yılında doğdu. Bolvadin Savaş İlkokulundan 1974 yılında, Bolvadin Lisesi orta kısmından 1977 yılında mezun oldu. Lise tahsilini Perşembe Öğretmen Lisesinde 1980 yılında tamamladı. Aynı yıl İ.T.Ü. Sakarya Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliğine başladı. 1985 yılında Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Mühimmat Fabrikasında Atölye Mühendisi olarak iş hayatına başladı. Aynı yıl Aralık ayında vatani görevini yapmak üzere işimden ayrıldı 16 ay askerlik sonrası işyerimde tekrar göreve başladı. 

1989 yılında atölye Mühendisliği’nden Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğünde Tapa Sanayi Mühendisi, 1991 yılında yine aynı yere Başmühendis olarak atandı. 2003-2006 yıllarında Fabrikanın TAM kısmında, 2006-2016 yıllarında Sanayi ve Teknoloji kısmında Müdürlük yaptım. Bu süre zarfında birçok ülke ve firmalarla teknoloji transferi ve ürün geliştirme çalışmalarını yönetti. 2016-2017 yıllarında Fabrika Müdür Yardımcılığı 2017 yılından bu yana Fabrika Müdürlüğü görevini sürdürmektedir. 2019 yılı itibariyle Bolvadinliler Dayanışma Vakfı Yönetim Kurulu (Yedek) Üyesi olarak görev yapmaktadır.

 

Ahmet Şükrü EROĞLU BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI YÖNETİM KURULU ÜYESİ (Yedek)

HALK SAĞLIĞI ARAŞTIRMACISI SAĞLIĞI AR

1962 yılında Bolvadin’de doğdum. İlkokulu Akçeşme ilkokulunda, Ortaokulu ve Liseyi Bolvadin İmam Hatip Lisesinde okudum.1985 yılında 9 Eylül üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldum.6 yıl Milli Eğitim bakanlığında öğretmenlik ve idarecilik yaptım. Daha sonra Sağlık Bakanlığına bağlı olarak Eskişehir ve Turgutlu Sağlık Meslek liselerinde idareci ve öğretmen olarak görev yaptım. Halen Sağlık Bakanlığı Araştırmacısı olarak görev yapmaktayım. Evliyim.1 kızım 1 oğlum var. Ankara’da ikamet etmekteyim.

 

Vahap CEBEL BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI YÖNETİM KURULU ÜYESİ (Yedek)

TÜRK STANDARDLARI ENSTİTÜSÜ UZMANI

1980 yılında Bolvadin’de doğdu. İlk, orta, lise öğrenimini Bolvadin’de tamamladıktan sonra 2003 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Mobilya Ve Dekorasyon ön lisans programımdan mezun oldu, 2012 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi, Bilgisayar Programcılığı ön lisans programımdan mezun oldu, 2016 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü lisans programımdan mezun oldu, 2003-2005 yılları arasında askerlik hizmetimi tamamladı, 2010 yılında Türk Standartları Enstitüsü, Deney Ve Kalibrasyon Merkezi Başkanlığı, Yapı Malzemeleri Laboratuvarı Ankara Müdürlüğünde göreve başladı, halen aynı birimde çalışmakta, aldığı branş eğitimleri sonrası ürün belgelendirme inceleme uzmanı olarak çalışmaktadır (yapı malzemeleri sektörü) Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

Hasan TÜRKMEN BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI DENETİM KURULU BAŞKANI

T.C BOLVADİN KAYMAKAMLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ

Bolvadin Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Afyonkarahisar İli Bolvadin İlçesi’nde 1961 yılında doğdu. Bolvadin de ilk, orta ve lise öğrenimini yapmış olup, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Sosyal Bilimler bölümü ve yine aynı üniversitenin İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümü mezunudur.1983-1984 yılında vatani görevini yaptı. 1985 yılında Bolvadin Belediyesinde göreve başladı.1989 yılında Bolvadin İlçe Özel İdare Müdürlüğünde,1992 yılından itibaren de Bolvadin Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müd. görev yaptı.

2008 tarihinde Sandıklı İlçe Sivil Savunma Müdürü olarak atandı.Türkiye genelinde yasa gereği Sivil Savunma Genel Müdürlüğünün kapatılarak yeniden yapılanması nedeniyle 2009 yılında Bolvadin İlçe Yazı İşleri Müdürü olarak atandı. Şu anda görevine devam etmektedir.Evli ve iki çocuk babasıdır. 2019 yılı itibariyle Bolvadinliler Dayanışma Vakfı Denetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.