Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03Bolvadinli Öğrencilerimize Burs Ver Böyük Adam Olsunlar

Bolvadi̇nliler Dayanışma Vakfı (BOL-DAV) ihtiyaç sahibi Bolvadinli üniversite öğrencilerine yönelik ”BOLVADİNLİ ÖĞRENCİYE BURS VER BÖYÜK ADAM OLSUN “sloganıyla başlattığı burs kampanyası artan bir ilgiyle devam etmektedir.

Geleceğine ve gençliğine yatırım yapmayan toplumlar başkalarının uydusu haline gelir. Beslediğimiz hayvanlar, ektiğimiz tahıllar, diktiğimiz ağaçlar ve kurduğumuz işletmelerin hedefinin neticesi  insan odaklı ve insana hizmet gayeli olmalıdır.

Özellikle çocuklarımıza ve gençlerimize gereken hassasiyetin gösterilmesi  ve onların eğitimine gereken desteğin verilmesi geleceğimiz açısından çok önemlidir.

Bu günün  işletmelerinin sahipleri olanlar, bürokraside makam sahibi, üniversitelerimizde akademisyen ve bir çok meslekte yetkin ve yetişkinlerimiz, öğrencilikleri dönemlerinde mutlaka bir bursiyer ünvanıyla muhatap olmuşlardır.

İmkanları ölçüsünde memleketimiz de bu sorumluluğu taşıyan hamiyetli insanlarımızın var olduğu gerçeğidir. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışındaki hemşerilerimizden bu konuda duyarlılık ve proaktif bir girişim beklemekteyiz. Vakfımızın Burs hesabı  Albaraka Türk Çukurambar şubesinde bulunan 3940530-1 hesaba veya TR 95 0020 3000 0394 0530 0000 01 Nolu İban numaralıdır

Şundan eminiz ki; İnsana Yapılan Yatırım En kârlı dönüşü sağlar. O kazanır, memleket kazanır, toplum kazanır, İnsanlık kazanır. Hani bilinir ya bir mıh bir nal, bir nal bir at, bir at bir yiğit, bir yiğit bir vatan kurtarma meselesi. O’nun bir öğrencide temerküz etmiş hali işte tamda budur. Bu gayretin azı çoğu olmaz gönülden kopanı bir havuzda eritme bir hayırda yarışma erdemliliğidir. Bir kaleme uç, bir deftere yaprak, bir kitaba sayfa, bir cetvele santim, bir formaya düğme, bir araca bilet, bir tas çorbaya tuz, bir bardak çaya şeker olabilme hamiyetliğidir.

Bir kez daha Burs konusunda hassasiyet gösterip Vakfımız kanalından burs veren tüm hemşerilerimize ve hatırımızı kırmayan dostlarımıza şükranlarımızı sunarız. Allah hepinizden razı olsun.

İnşallah Bundan böylede aynı düşüncelerle çok daha öğrencilerimize ulaşma noktasında desteklerinizin artarak devem edeceklerinden şüphemiz yoktur.

Öğrencilerimizin Başarıları Daim olsun, yolları açık olsun

Sonuç olarak yine diyoruz ki “BOLVADİNLİ ÖĞRENCİMİZE BURS VER BÖYÜK ADAM OLSUN”

Sevgi ve saygılarımızla.

BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI

Paylaş