Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03Sosyal Medya ve İletişim Kullanımı Usul ve Esasları

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI (BOL-DAV)   SOSYAL MEDYA VE  İLETİŞİM KULLANIMI USUL VE ESASLARI

1-Boldav’la ilgili her türlü iletişim kanalından Boldav’ı temsilen yapılacak açıklamalarda esasen basın açıklaması yönetim kurulu başkanı yetkili olup ilgili konu veya mecra konusunda başkanın yetkilendirdiği yönetim kurulu üyeleri de söz konusu açıklamaları başkanın teyidini almak kaydıyla veya onun tespit ettiği üyelerden birisi yapabilir.

2-Kamuoyuna yapılacak basın bildirilerinde söz konusu bildirinin altında vakfın açık tam   ünvanı ile yönetim kurulu başkanının ad ve soyadına yer verilerek ilişkilendirilir.

3-Yapılacak iletişimlerde iletişim kanalının etkinliği (web sayfası ziyaretçi sayısı, sosyal medya üye, takipçi sayısı, görüntülenme sayısı vb) göz önünde bulundurulur.

4-Boldav mesajları altında vakfın ünvanı geniş anlamda yazılır.” BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI” 

5-Kan talepleri (kan grubu, hastane, ihtiyaç sahibi ve iletişim bilgisi), ve vefat haberleriyle (ad-soyadı, meslek, cenaze yeri, iletişim bilgisi), birlikte dini ve resmi bayram spot kutlamaları standart formatta SMS kanallarıyla birlikte vakfın resmi internet, web sitesi ve sosyal medya hesaplarından aynı anda geciktirilmeden yayımnlanır.

6-Web sayfamızda vefat haberlerine ilişkin altında vakfımızın taziye mesajları da önceden hazırlamış formatlara uygun şekilde erkek ve bayan müteveffalar için ayrı ayrı yayımnlanır.

7-Dini bayramlarla  birlikte, Resmi bayramlarında daha önce formatı hazırlamış şekliyle hemşerilerimize kutlama mesajı olarak gönderilir.

8-Vakfın kullandığı sosyal medya araçları ile Vakfın resmi web sitesinde yayınlanacak haberler yönetim kurulu başkanın onayı ile yayımnlanır.

9-Vakfın iletişim kanallarından hemşerilerimize ait kitap, ürün vb. tanıtımların yapılması, atamalarının duyurulması, yardım talepleri vb. iletişimler yönetim kurulu başkanının onayına bağlıdır.

10-Yayınlanan eserler ve haberler toplumun genel kabul görmüş ahlaki değerlerine ve asgari müştereklerine aykırılık gösteremez

11-Bol-Dav ünvanı ve amblemi altında yönetim kurulu kararı olmadan hiçbir sosyal medya hesabı, sanal grup (whatsapp vb.) açılamaz ve yönetilemez.

12-*Vakfımızın iletişim cep telefonu 0 552 4551303 aynı amaçlar doğrultusunda kullanılacaktır. Bu Kullanım yukarıdaki usul ve esaslar çerçevesinde Vakfın 2. Başkanı Mehmet Fatih GÖNBE ye 29.03.2019  Tarihinde teslim edilmiştir.

BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI

*04.05.2019 70 No’lu Yönetim Kurulu Kararı

Paylaş