WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03BOL-DAV ANKARA TEMASLARINDAN BU GÜNKÜ ZİYARETİMİZ TC. YARGITAY ÜYESİ SAYIN İBRAHİM PEKTAŞ BEY’Dİ.

BOL-DAV ANKARA TEMASLARINDAN BU GÜNKÜ ZİYARETİMİZ TC. YARGITAY ÜYESİ SAYIN İBRAHİM PEKTAŞ BEY’Dİ.

Yönetim Kurulu Başkanımız Hasan DOĞRUYOL, Yönetim Kurulu II. Başkanı M. Fatih GÖNBE, İstişare Kurulu Üyemiz Ahmet Rauf ÖZÜLKÜ ve Kurucular Kurulu Üyemiz Yahya PEKTAŞ Beyle birlikte TC. Yargıtay Üyesi Sayın İbrahim PEKTAŞ Bey makamında ziyaret edildi

Başarılarla ve birinciliklerle bezenmiş bir eğitim hayatı, örnek kişiliğiyle, mesleki donanımı ve tecrübesiyle, Hukuka ve Adalet Teşkilatına adanmış bir ömür. Devletine ve Milletine hizmet etmeyi kendine şiar edinmiş Bolvadin sevdalısı hemşerimizi ziyaret etmekten onur duyduk.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen nezaket ziyaretinde özne tabiki Bolvadin’di. Bolvadin’in sosyal hayatı, beşeri ilişkilerindeki yaklaşımları, Bolvadin’de okullaşma ve eğitim seviyesinin yüksekliğiyle birlikte, bunun Bolvadin’imize ve toplumuna yansımaları dâhil olmak üzere, yeni açılan cezaevi bünyesinde, “aynı tip bazı ceza evlerinin örnek projelerine benzer uygulamalarının tatbikinin” Bolvadin ekonomisine sağlayacağı katkılar üzerinde duruldu.

Bu arada Sayın İbrahim PEKTAŞ Beye Vakfımızın yayınlarından “İlimden İrfana, Sanattan Siyasete Bir Kültür Beldesi Bolvadin Ansiklopedisi”, Mehmet Akif ÇAKIRER Beyin “Bolvadin Nasıl Zenginleşir Kadim Kent’ten Marka Kent’e Yolculuk” ve N. Sait EKİCİ Beyin “Bolvadin’in Temel Taşları” isimli eserler Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hasan DOĞRUYOL Bey tarafından takdim edildi.

İbrahim PEKTAŞ Beye sıcak misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI

Paylaş

Whatsapp Destek