WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03BOL-DAV ANKARA TEMASLARINDAN BU GÜNKÜ ZİYARETİMİZ DANIŞTAY ÜYESİ SAYIN AHMET YAHYA ÖZDEMİR BEY İLE DANIŞTAY TETKİK HÂKİMİ SAYIN MUSTAFA ÖĞÜN BEYLERDİ.

BOL-DAV ANKARA TEMASLARINDAN BU GÜNKÜ ZİYARETİMİZ DANIŞTAY ÜYESİ SAYIN AHMET YAHYA ÖZDEMİR BEY İLE DANIŞTAY TETKİK HÂKİMİ SAYIN MUSTAFA ÖĞÜN BEYLERDİ.

Yönetim Kurulu Başkanımız Hasan DOĞRUYOL, Yönetim Kurulu Üyemiz Yasin SARISOY, İstişare üyemiz Ahmet Rauf ÖZÜLKÜ ve Kurucular Kurulu Üyemiz Yahya PEKTAŞ Beyle birlikte, hayatının kırk yılını Hukuk ve Adalet teşkilatına sarf etmiş Ahmet Yahya Özdemir Bey makamında ziyaret edildi.

Sıcak bir ortamda gerçekleştirilen ziyaretin öznesi Bolvadin’di. İçtimai tecrübelerinden her ortamda istifade edilen Ahmet Yahya beyle Hukuk, adalet, tarih ve günümüz bürokrasisi üzerine derslerle dolu keyifli bir görüşme gerçekleştirildi.

Vakıf Yönetim Kurulu Başkanımız Hasan DOĞRUYOL Bey tarafından, Vakfımız yayınlarından Bolvadin Ansiklopedisi ve Asırlık Çınarlar isimli eserlerle birlikte Yahya PEKTAŞ Beyin kaleme aldığı Gök Kubbemizde Hoş Sadâ Bırakanlar isimli eserler Ahmet Yahya Beye takdim edildi.

Daha sonra Adalet Teşkilatında zabıt kâtibi olarak göreve başlayan ve şu anda Danıştay Tetkik Hâkimliği görevine devam etmekte olan, çalışkanlığı ve idealistliğiyle dikkat çeken hemşerimiz Mustafa ÖĞÜN Beydi

Ahmet Yahya ÖZDEMİR Beye ve Mustafa ÖĞÜN Beye sıcak misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI

Paylaş

Whatsapp Destek