WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03Vakıf Anlayışımız & Vizyonumuz & Misyonumuz

MERKEZİMİZ ANKARA'DAN, CİĞERPAREMİZ BOLVADİN'E GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURMAK ANA ŞİARIMIZDIR

VAKIF ANLAYIŞIMIZ: Vakıflarımız Yardımlaşma ve Dayanışmanın Miftahı, Asil Medeniyetimizin Tescilli Tapularıdır.

VİZYONUMUZ:  Bolvadin’in yurt içinde ve yurt dışındaki hemşerilerimiz arasında sosyal, kültürel ve ekonomik yönden dayanışmasını sağlamaktır.

MİSYONUMUZ: Vakıf senedimizde tanımı yapılan:Tahsilde bulunan Bolvadinli yetenekli öğrencilere maddi ve manevi yönden yardım etmek, rehberlik hizmetini yapmak, seminer, konferans, kurs, panel, sempozyum gibi çalışmalar yapmak, kitap, dergi, gazete ve benzerleri gibi göze ve kulağa hitap eden yayınlar çıkartmak ve kültürel faaliyetlerde bulunmak, Bolvadin’in ekonomik ve toplumsal envanterini araştırarak bu yönde kalkınmasını sağlamak amacı ile plan, proje ve fizibilite raporları hazırlatmak, icracı kuruluşlarla işbirliği yaparak bunların uygulanmasına yardımcı olmaktır. 

 

 

Paylaş

Comment (3)

  1. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Inteadgger accumsan elit viverra,dgadg placerat dolor quis, pulvinar velit. nsectetur adipiscing elit.

    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer accumsan elit viverra, placerat dolor quis, pulvinar velit. nsectetur adipiscing elit.

  2. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Inteadgger accumsan elit viverra,dgadg placerat dolor quis, pulvinar velit. nsectetur adipiscing elit.

Leave a Comment