Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03DENETİM KURULU

 

 

 

 

HASAN TÜRKMEN - Denetim Kurulu Üyesi (Asıl)

Bolvadin Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Afyonkarahisar İli Bolvadin İlçesi’nde 1961 yılında doğdu. Bolvadin de ilk, orta ve lise öğrenimini yapmış olup, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyal Bilimler bölümü ve yine aynı üniversitenin İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümü mezunudur.1983-1984 yılında vatani görevini yaptı. 1985 yılında Bolvadin Belediyesinde göreve başladı.1989 yılında Bolvadin İlçe Özel İdare Müdürlüğünde,1992 yılından itibaren de Bolvadin Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müd. görev yaptı.

2008 tarihinde Sandıklı İlçe Sivil Savunma Müdürü olarak atandı.Türkiye genelinde yasa gereği Sivil Savunma Genel Müdürlüğünün kapatılarak yeniden yapılanması nedeniyle 2009 yılında Bolvadin İlçe Yazı İşleri Müdürü olarak atandı. Şu anda görevine devam etmektedir.Evli ve iki çocuk babasıdır. 

2019 yılı itibariyle Bolvadinliler Dayanışma Vakfı Denetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

 

 

                                    

  

AHMET İHSAN TÜRK - Denetim Kurulu Üyesi (Asıl) 

1991 yılında Bolvadin’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bolvadin'de tamamladıktan sonra 2016 yılında Gazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Halen Giray Biyomedikal Ltd Şti. çalışmakta olup, 2017-2019 yıllarında Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOL-DAV) Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır.2019 yılı itibariyle Bolvadinliler Dayanışma Vakfı Denetim Kurulu Üyesi (yedek) olarak görev yapmaktadır. Evlidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÖMER OSMAN HUYUGÜZEL - Denetim Kurulu Üyesi  (Asil)

SAYIŞTAY BAŞKANLIĞI SAYIŞTAY BAŞDENETÇİSİ

30.07.1979 tarihinde Afyon/Sultandağı'nda doğdu. 2004 yılında Gazi Üniversitesi

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 2006-2007 yılları

arasında Hazine ve Maliye Bakanlığı’nda Vergi Müfettiş Yardımcısı olarak görev yaptı. 2007

yılında Sayıştay Başkanlığı’nda Denetçi Yardımcısı olarak göreve başladı. 2006 yılında Ankara Üniversitesi Avrupa Toplulukları Araştırma ve Uygulama Merkezi’nde (ATAUM) Avrupa Birliği Temel ve Uzmanlık Eğitim Programını, 2012 yılında Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bilim Dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Halen Sayıştay Başkanlığı’nda Başdenetçi olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuklu olup, yabancı dili İngilizcedir.

 


 

 

 

 

İLYAS KURT - Denetim Kurulu Üyesi (yedek)

AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ 
Afyonkarahisar Bolvadin ilçesinde 15.03.1967 yılında dünyaya geldi, ilk, orta, lise eğitimi bolvadin de tamamladı, daha sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi Yüksekokulu inşaat bölümünden mezun oldu
Daha lise çağında futbola karşı sevgi ve merak duymaya başladı, Bolvadine Endüstri Meslek Lisesinde okurken Liselerarası futbol müsabakalarında Afyon birincisi olarak Türkiye Şampiyonası’nda ilçemizi temsil etti, Daha sonra sırasıyla Bolvadin genç takımı, Amatör takımı, Afyon spor genç takımı, Amatör takımı, Afyon spor, Demirspor ve Afyon Belediyespor takımlarında top koşturdu
ilk çalışma hayatına, 1987 yılında Bolvadin Belediyesi’nde Basın ve yayın biriminde başladı bir yıl kadar çalıştıktan sonra Ankara’da askerliklerini görevimi tamamladı, 1991 yılında Afyonkarahisar Belediyesi’nde memur olarak göreve başladı, Görev süresi içerisinde 4 yıl Kaçak inşaat kontrol birimi sorumlusu, 6 yıl Halkla ilişkiler müdürlüğü,  Beyaz masa birim sorumlusu ve halen İmar ve Şehircilik müdürlüğü’nde İnşaat Teknikeri olarak çalışmaya devam etmektedir.
2001-2008 yılları arasında Gazlıgöl-Yaylabağı Belediyesi termal turizm bölgesinde Termal Yapı Kooperatifi kurarak 30 adet tripleks villa yaparak üyelerimize teslim ettim Halen aynı kooperatifin site Başkanlığını yapmaktadır. 
Evli ve 4 çocuk babasıdır.
2019 yılı itibariyle Bolvadinliler Dayanışma Vakfı Denetim Kurulu Üyesi (yedek) olarak görev yapmaktadır

 

AHMET RAUF ÖZÜLKÜ - Denetim Kurulu nÜyesi (Yedek)

AVUKAT

1993 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra 2019 yılında Ufuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2020 yılında Ankara Barosu’nda stajını tamamladıktan sonra serbest avukat olarak Ankara’da çalışmaya başladı.

 

 

 

Paylaş