WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03T.C BOLVADİN KAYMAKAMLIĞ’NIN ANNELER GÜNÜ DOLAYISIYLA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ORGANİZASYONA BOL-DAV OLARAK KATILIM SAĞLADIK

T.C BOLVADİN KAYMAKAMLIĞ’NIN ANNELER GÜNÜ DOLAYISIYLA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ORGANİZASYONA BOL-DAV OLARAK KATILIM SAĞLADIK

T.C. Bolvadin Kaymakamlığının Anneler Günü dolayısıyla Şehit ve Gazi anne ve eşleri için yapılan kutlama organizasyonunun Dişli Beldesi bölümüne Bolvadin Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Sayın Hasan TÜRKMEN, Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Müdürü Sayın Hakan GÜMÜŞ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sayın Mustafa CİĞERCİ,  Kaymakamlık Özel Kalem Müdürü Sayın Süleyman ÇINAR, Dişli Belediye Başkanı Sayın Süreyya GÜVENİR Beylerle, Vakfımızın Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hasan DOĞRUYOL Beyde iştirak ettiler.

Organizasyonda Kıbrıs ve Terör Gazilerimiz ile Değerli eşlerine çeşitli hediyeler ikram edildi. Bu vesile ile Tüm Şehitlerimize Allahtan Rahmet dilerken, Gazilerimize Allahtan uzun ömürler dileriz. Bolvadin Kaymakamlığının bu tür ve diğer sosyal etkinliklere sağladığı katkılardan dolayı başta Kaymakam Sayın Taner BOLAT Beye ve gayretli ekibini de teşekkür ederiz.

BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI

 

Paylaş

Whatsapp Destek