WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03BOL-DAV ANKARA TEMASLARINDAN BU GÜNKÜ ZİYARETİMİZ TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BAŞMÜFETTİŞİ NEVZAT İHSAN SARI BEY’Dİ

BOL-DAV ANKARA TEMASLARINDAN BU GÜNKÜ ZİYARETİMİZ TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BAŞMÜFETTİŞİ NEVZAT İHSAN SARI BEY’Dİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Hasan DOĞRUYOL, Yönetim Kurulu Üyemiz Yasin SARISOY, İstişare Meclisi Üyemiz Vahap CEBEL ve Kurucular Kurulu Üyemiz Yahya PEKTAŞ Beyle birlikte Tapu Ve Kadastro Genel Müdürlüğü Başmüfettişi Nevzat İhsan Sarı Bey’e çalışma ofisinde nezaket ziyaretinde bulunuldu.

Nevzat İhsan SARI: 1979 yılında Bolvadin’de doğdu. İlk ve ortaokulu Bolvadin’de, lise eğitimini ise Ankara’da Tapu ve Kadastro Meslek Lisesinde tamamladı.

Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Harita Mühendisliği Bölümünde lisans ve yüksek lisans eğitimini tamamlayarak Harita Yüksek Mühendisi unvanı aldı.

Daha sonra Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu.

İstanbul Büyükçekmece 1. Bölge Tapu Sicil Müdürlüğü’nde 2000 yılında başladığı memuriyet hayatında Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün taşra birimlerinde çeşitli görevler üstlendi.

Çankaya Kadastro Müdürlüğü'nde Kontrol Mühendisi olarak görev yapmakta iken, 2008 yılında açılan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavını birincilikle kazanarak Müfettişliğe atandı.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünde müfettiş yardımcısı, müfettiş ve başmüfettiş olarak görev yaptı. 2018-2019 yılları arasında Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünde Harita Dairesi Başkanı olarak görev üstlendi.

Halen Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı'nda Başmüfettiş olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Beyefendi kişiliği, hoşgörülü tavır ve davranışlarıyla, mesleğine olan saygısı ve Bolvadin’e olan sevgi ve muhabbetini taktir ettiğimiz, Nevzat İhsan SARI Beyefendiyi ziyaret etmekten onur duyduk.

Ziyaretimiz esnasında aynı kurumda Müfettiş Yardımcısı ünvanlıyla görev ifa eden Sena TOKER Hanımefendiyle de tanışma fırsatımız oldu. Kendilerine başarılar diliyoruz.

Bu arada Sayın Nevzat İhsan SARI Beye Vakfımızın yayınlarından “İlimden İrfana, Sanattan Siyasete Bir Kültür Beldesi Bolvadin Ansiklopedisi”, Mehmet Akif ÇAKIRER Beyin “Bolvadin Nasıl Zenginleşir Kadim Kent’ten Marka Kent’e Yolculuk”, isimli eserler Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hasan DOĞRUYOL Bey tarafından takdim edildi.

Nevzat İhsan SARI Beye sıcak misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI

Paylaş

Whatsapp Destek