WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03BOL-DAV ANKARA TEMASLARINDAN BU GÜNKÜ ZİYARETİMİZ AVUKAT SAYIN AHMET RAUF ÖZÜLKÜ BEY’Dİ

BOL-DAV ANKARA TEMASLARINDAN BU GÜNKÜ ZİYARETİMİZ AVUKAT SAYIN AHMET RAUF ÖZÜLKÜ BEY’Dİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Hasan DOĞRUYOL, Yönetim Kurulu Üyesi Yasin SARISOY ve Kurucular Kurulu Üyemiz Yahya PEKTAŞ Beyle birlikte İstişare Meclisi Üyemiz Avukat Sayın Ahmet Rauf ÖZÜLKÜ Beye Yeni hizmete açtığı Vadi Hukuk Çalışma Ofisinde nezaket ziyaretinde bulunuldu.

Ahmet Rauf ÖZÜLKÜ 1993 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra 2019 yılında Ufuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2020 yılında Ankara Barosu’nda stajını tamamladıktan sonra serbest avukat olarak Ankara’da çalışmaya başladı.

Başarılı eğitim hayatı, örnek kişiliği, Milletinin hak ve hukukunu korumaya adanmış genç ve dinamik bir Hukukçumuz. Beyefendi kişiliği, hoşgörülü tavır ve davranışlarıyla, İnsanlara adaletli davranmayı ve savunmayı bir ibadet aşkı ve şevkiyle yapma gayretinde olan ve aynı zamanda Bol-Dav Vakfının İstişare Meclisi Üyesi Hemşerimiz Ahmet Rauf ÖZÜLKÜ Beyefendiyi ziyaret etmekten onur duyduk.

Bu arada Sayın Ahmet Rauf ÖZÜLKÜ Beye Vakfımızın yayınlarından “İlimden İrfana, Sanattan Siyasete Bir Kültür Beldesi Bolvadin Ansiklopedisi”, Mehmet Akif ÇAKIRER Beyin “Bolvadin Nasıl Zenginleşir Kadim Kent’ten Marka Kent’e Yolculuk”, Yahya PEKTAŞ Beyin “ Gök Kubbemizde Hoş Sedâ Bırakanlar isimli eserler Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hasan DOĞRUYOL Bey tarafından takdim edildi.

Yeni hizmete açtığı Vadi Hukuk Bürosunda hayırladığımız hemşerimiz Ahmet Rauf ÖZÜLKÜ Beye hayırlı ve bereketli işler dileriz. Sıcak misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI

Paylaş

Whatsapp Destek