WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03BOL-DAV ANKARA TEMASLARINDAN BU GÜNKÜ ZİYARETİMİZ ANKARA KEÇİÖREN İNCİRLİDE MESLEĞİNİ İCRA EDEN STAR 03 ERKEK KUAFÖRÜ SAYIN AHMET CİNKILIÇ BEY’Dİ.

BOL-DAV ANKARA TEMASLARINDAN BU GÜNKÜ ZİYARETİMİZ ANKARA KEÇİÖREN İNCİRLİDE MESLEĞİNİ İCRA EDEN STAR 03 ERKEK KUAFÖRÜ SAYIN AHMET CİNKILIÇ BEY’Dİ.

Yönetim Kurulu Başkanımız Hasan DOĞRUYOL, Erkek Kuaförü işletmecisi Sayın Ahmet CİNKILIÇ Beyi Star 03 Kuaför Salonunda ziyarette bulundu.

Bir dönem Bolvadin’de mesleğini icra eden ve daha sonra Ankara’ya taşınan Hemşerimiz Bolvadin beyefendisi, mesleğine olan sevgisi ve aynı zamanda çevresinde mukim Bolvadinli hemşerilerimizin buluşma noktası durumuyla’ da adeta Bolvadinli meşhur Berber Cafer Ustanın rolünü Ankara’da devam ettirme niyetinde bir esnaf kardeşimizi ziyaret etmekten memnuniyet duyduk.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen nezaket ziyaretinde TBMM de görevli Muhammet Ali KARYAĞDI Beyle de aynı ortamda karşılaşmamız sürpriz değildi. Sohbetimizde Bol-Dav faaliyetlerinin hemşerilerimiz nezdinde takibi, ilgi ve duyarlılığı yönetimimizi ziyadesiyle memnun etti.

Bu arada Sayın Ahmet CİNKILIÇ Beye Vakfımızın yayınlarından “İlimden İrfana, Sanattan Siyasete Bir Kültür Beldesi Bolvadin Ansiklopedisi”, Mehmet Akif ÇAKIRER Beyin “Bolvadin Nasıl Zenginleşir Kadim Kent’ten Marka Kent’e Yolculuk”, isimli eserler Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hasan DOĞRUYOL Bey tarafından takdim edildi.

Ahmet CİNKILIÇ Beye sıcak misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eder, hayırlı ve bereketi işler dileriz.

BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI

Paylaş

Whatsapp Destek