WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03BOL-DAV ANKARA TEMASLARINDAN BU GÜNKÜ ZİYARETİMİZ T.C. YARGITAY SAVCISI SAYIN HAKAN PEKTAŞ BEY’Dİ.

BOL-DAV ANKARA TEMASLARINDAN BU GÜNKÜ ZİYARETİMİZ T.C. YARGITAY SAVCISI SAYIN HAKAN PEKTAŞ BEY’Dİ.

Yönetim Kurulu Başkanımız Hasan DOĞRUYOL, Yönetim Kurulu II. Başkanı M. Fatih GÖNBE ve Kurucular Kurulu Üyemiz Yahya PEKTAŞ Beyle birlikte T.C. Yargıtay Savcısı Sayın Hakan PEKTAŞ Bey makamında ziyaret edildi

1970 yılında Bolvadin’de dünyaya gelen, Başarılarla dolu eğitim hayatı, örnek kişiliğiyle, mesleki donanımı ve tecrübesiyle, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun, Hukuka ve Adalet Teşkilatına adanmış bir ömür. Aydın Köşk, Siirt Eruh, Trabzon Şalpazarı, Çorum,  Ankara Adliyesi Cumhuriyet Savcısı ve Yargıtay Cumhuriyet Savcısı. Devletine ve Milletine hizmet etmeyi kendine şiar edinmiş Bolvadin sevdalısı hemşerimizi ziyaret etmekten onur duyduk.

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen nezaket ziyaretinde sohbetimizin konusu her zaman olduğu gibi tabii ki Bolvadin’di. Bolvadin’in sosyal hayatı, lezzet durağı olmakla birlikte bu lezzetlerin pazarlama sorunları, tarihi ev ve konakların yeterince turizme sunulamadığı, göç vermesinin nedenleri, özellikle tarım ve hayvancılık sektörünün Bolvadin’de yeniden canlanması noktasında bilimsel çalışmalarla yüksek verim elde etme yöntemlerinin uygulanmasının önemi üzerinde duruldu.

Bu arada Sayın Hakan PEKTAŞ Beye Vakfımızın yayınlarından “İlimden İrfana, Sanattan Siyasete Bir Kültür Beldesi Bolvadin Ansiklopedisi”, Mehmet Akif ÇAKIRER Beyin “Bolvadin Nasıl Zenginleşir Kadim Kent’ten Marka Kent’e Yolculuk” isimli eserler Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hasan DOĞRUYOL Bey tarafından takdim edildi.

Hakan PEKTAŞ Beye sıcak misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI

Paylaş

Whatsapp Destek