WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03BOL-DAV & BOLVADİN İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ

BOL-DAV & BOLVADİN İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ

Bol-Dav Bolvadinliler Dayanışma Vakfı ve kısa adı Tak-Va olan Tarımsal Kalkına Vakfı işbirliği ile Bolvadin İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’ ne konunun uzman ve Bakanlık üst bürokratlarınca verilecek olan bilgilendirme toplantılarına İnternet aracılığı ile köprü oluşturup Bolvadin Ziraatçısının Gıda, tarım, ormancılık ve hayvancılık la ilgili konularda bilgilendirilmesi sağlanacak.

Bu Hafta ki konuk Tarım Reformu ve Tarsim Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kerim ÜSTÜN Beydi. Ülkemizde Tarım Reformu Ve Kırsal Kalkınma Çalışmaları üzerine çok kapsamlı bir sunum izlendi.

Bize bu imkânı sağlayan Tak-Va Genel Başkanı TEDGEM ve TİGEM Eski Genel Müdürü Sayın Mehmet TAŞAN Beye ve Tarım Reformu ve TARSİM Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kerim ÜSTÜN Beye sunumları için teşekkür ederiz.

Sunuma Bol-Dav Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hasan DOĞRUYOL ve Bolvadin İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ziraat Yüksek Mühendisi Sayın Rifat AKŞAHAN Beyler de iştirak ettiler.

Bundan sonraki sunumların Bolvadin’deki ziraat ve hayvancılıkla ilgili paydaşlara daha geniş katılımlarla ulaşılabilmesi için görüş birliğine varıldı.

Amacımız ve Temennimiz bu tür bilgilendirme ve eğitim amaçlı sunumlarla Bolvadinli ziraat ve hayvancılıkla ilgilenen hemşerilerimizin çok daha verimli sonuçlara ulaşabilmelerine ve böylelikle Bolvadin ekonomisine katkı sağlaması ümidindeyiz.

BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI

 

Paylaş

Whatsapp Destek