Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03Bol-Dav Yönetiminin de iştirak ettiği 15. Geleneksel Afyonkarahisarlılar İftar Yemeği’nde Hemşerilerimizle bir araya gelindi.

Bol-Dav Yönetiminin de iştirak ettiği 15. Geleneksel Afyonkarahisarlılar İftar Yemeği’nde Hemşerilerimizle bir araya gelindi.

Afyonkarahisarlıların 15. Geleneksel İftar Yemeği, bu yıl da büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Bol-Dav Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hasan DOĞRUYOL Bey ve II. Başkan Sayın Fatih GÖNBE Bey’in, katılım sağladığı iftara, Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi YAŞAR Bey ve Ankara’da mukim Afyonkarahisar’ı temsilen şehrin farklı isimleriyle bir araya gelindi. Bolvadin’le birlikte Afyonkarahisar’ın sosyal ve kültürel hayatına katkı sunan Bol-Dav bu tür etkinliklerle bir araya gelmeye ve dayanışmayı güçlendirmeye devam ediyor.

Yemeğe katılanlar arasında iş dünyasından, siyasete, sivil toplum örgütlerinden ve yerel yönetimlere kadar geniş bir katılım sağlandı. Afyonkarahisar’ın birlik ve beraberliğini pekiştiren bu buluşma, dostlukların ve iş birliklerinin güçlenmesine vesile oldu.

Katılımcılar, Ramazan ayının manevi atmosferinde bir araya gelerek birlikte oruç açmanın mutluluğunu yaşadılar. Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Derneği İle Sandıklılar Vakfının birlikte düzenlemiş olduğu İftar yemeğini organize eden Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI

 

Paylaş