Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03BOL-DAV ANKARA ZİYARETLERİNDEN

BOL-DAV ANKARA ZİYARETLERİ

Bol-Dav Ankara’daki Bolvadinli Hemşerilerimizi ziyaret etmeye devam ediyor. Demetevler’deki hane-i saadetlerinde yarım asırdan fazla ikamet eden değerli hemşerilerimizden Sümerbank eski Bilgi İşlem Daire Başkanı Necmi GÖNBE Beyle, Diyanet İşleri Başkanlığından emekli Ramazan ÇOTUR beydi.

Kendileriyle uzun bir zaman komşulukta yaptığımız ağabeylerimizle geçmişten günümüze Ankara, Bolvadin ve Bol-Dav üzerine derin bir sohbet etme imkânı bulduk.

Meslek hayatımda Bilgi İşlemci olarak kendisini rol model aldığım Necmi ağabeyimle iş hayatının geçirdiği süreçleri değerlendirirken Bolvadinli gençlerimizin kendilerine hedefler koyarak sabır ve sebatla o hedeflere yönelmesi gerektiği ifade edildi.

Ramazan ağabey çalışmanın önemini vurgularken insanın iş hayatında kendi işini en iyi şekilde yapması gerektiğini, çalıştığı kurumlarda kendisine olumsuz sözle muhatap olmaması için işine dört elle sarılması ve aldığı parayı helal ettirmesi nin önemini vurguladılar.

Kendilerini ziyaret etmekten büyük bir memnuniyet duyduğum hemşerilerimize Allah’tan sağlık sıhhat ve hayırlı uzun ömürler dileriz.

BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI

 

Paylaş