Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03BOL-DAV’IN GELENEKSEL 35. İFTARINDA HEMŞERİLERİMİZLE BİRLİKTEYDİK

BOL-DAV’IN GELENEKSEL 35. İFTARINDA HEMŞERİLERİMİZLE BİRLİKTEYDİK

Bolvadinli hemşerilerimizle bir araya geldiğimiz Bol-Dav'ın geleneksel 35. iftarında, Ankara'da bulunan Bolvadinli vatandaşlarımızın ilgisi her zamanki gibi yoğundu. Ankara Tarım ve Orman Bakanlığı Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen iftar programı, hemşerilerimizin manevi bir atmosferde buluşarak hasret gidermelerine vesile oldu.

Üniversiteli öğrencilerimizle birlikte sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen iftar programına, hemşerilerimiz aileleriyle birlikte iştirak ettiler. Kimileri gelinleri, damatları, torunları ve bebekleriyle birlikte, kimileri ise arkadaşlarıyla birlikte salonu doldurdular.

Bol-Dav tarafından düzenlenen geleneksel 35. iftar programında Ramazan'ın birlik ve beraberliğin, paylaşmanın, yardımlaşmanın ve manevi duyguların en yoğun yaşandığı özel bir zaman diliminde bir araya gelmenin haz ve huzurunu yaşadık. Bu güzel anıları paylaşarak Bolvadinliler olarak birlikte olmanın mutluluğunu tadarken, iftar sonrası çaylar eşliğinde yapılan derin sohbetler de ayrı bir keyif ve anlam katmıştı.

Misafirlerimiz, Bol-Dav'ın düzenlediği iftar programının birlikteliğimizi en güzel şekilde yansıttığını belirterek, "Bolvadinlilerin bu birlikteliği örnek alınması gereken bir fotoğraf sergiliyorsunuz" şeklinde takdirlerini dile getirdiler.

Sağlık ve sıhhat içinde daha nice ramazanlara erişmek ve Bol-Dav iftarlarında buluşmak dileğiyle. Ramazan ayınızı en kalbi duygularımızla tebrik ediyoruz.

BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI

Paylaş