Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI ÖDÜLLÜ DENEME YARIŞMASI ŞARTNAMESİDİR 22.02.2024

BOL-DAV

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI ÖDÜLLÜ DENEME YARIŞMASI ŞARTNAMESİDİR 22.02.2024

KONU: GRIGORY PETROV’un BEYAZ ZAMBAKLAR ÜLKESİNDE isimli kitabından esinlenerek (eserin okunması tavsiye edilir) küreselleşen dünyamız ve ülkemiz şartları göz önünde bulundurularak; Kadim şehrimiz Bolvadin’in sosyal, kültürel ve ekonomik alanlarına uyarlanabilecek somut düşüncelerini yansıtmak amacıyla BOL-DAV Deneme yarışması düzenlemiştir.

Bu yarışmanın amacı doğrultusunda; öğrencilerimizin “OKUDUĞUNU ANLAYARAK, YORUMUNU KATARAK, BUGÜNE VE GELECEĞE KATKI SAĞLAMAKTIR”

AÇIKLAMALAR ve ŞARTNAME

1-Yarışmaya Bolvadin merkez ve bağlı beldelerdeki lise dengi okullarda okuyan öğrenciler katılabilecektir.

2- Katılımcılar eserlerini ad-soyadı / e-posta / doğum tarihi / okudukları okul / bölüm / sınıf / adres / cep telefonu /eser adı başlık / rumuz / bilgileriyle birlikte boldava@gmail.com e-posta adresine veya www.boldav.org.tr üzerinden “İletişim Menüsünden Bize Yazın” üzerinden ilgili soruları cevaplayarak Mesajlarla da gönderilecektir.

3-Yazılar bilgisayar ortamında yazılacak ve 12 punto ile 3 sayfadan fazla olmayacaktır.  

4-Yazılar öğrencinin kendi öz duygu ve fikir dünyasından olacak, başka yerden alıntı olmayacaktır. Anlatılan düşünceye destek amaçlı yapılacak küçük alıntıların da kaynakları mutlaka belirtilecektir.

5-Şartnamede belirtilmeyen hususlarda ve tereddüt halinde boldava@gmail.com e-posta adresine veya www.boldav.org.tr üzerinden “İletişim Menüsünden Bize Yazın” üzerinden ilgili soruları cevaplayarak mesajlarla sorular gönderilecek ve e-posta adreslerine cevaplar iletilecektir.

6- Yarışmada ödül kazanan yazıların her türlü yayın hakları BOL-DAV’a aittir. Yarışmacılar belirlenen ödüller dışında herhangi bir hak talep etmeyecektir.

7-Yarışmaya katılan yazılar BOL-DAV’ın belirlediği üç kişiden oluşan jüri tarafından değerlendirilecektir.

8- Yayımlanmış, herhangi bir yarışmaya katılmış eserler yarışmaya katılamaz.

9- Jürinin verdiği karar kesindir. İtirazlar hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir.

10-Yarışmaya son katılım tarihi: 25.Nisan 2024 ve Sonuçların Açıklanması: 7 Haziran 2024 dür.

11-Ödül Dağıtımı Şu Şekildedir.

Birinci: Yarım Altın

İkinci: Çeyrek Altın

Üçüncü, Dördüncü ve Beşinciye Gram Altın

Ayrıca dereceye girenlere kitap seti ve tüm katılımcılara “Katılım Sertifikası”. Verilecektir.

Not:Not: Kitaba ulaşamayan yarışmaya katılacak öğrencilerimize Beyaz Zambaklar Ülkesinde Kitap Bol-Dav tarafından İstasyon Caddesi No 22 AKŞAHİN KIRTASİYE’de Öğrenci Adı, Soyadı, öğrencisi olduğu Lise ve Dengi Okulunu ve sınıfını yazdırarak ücretsiz olarak dağıtımı sağlanacaktır.

BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI

 

Paylaş