WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03DENETİM KURULU

HASAN TÜRKMEN - Denetim Kurulu Üyesi

Afyonkarahisar İli Bolvadin İlçesi’nde 1961 yılında doğdu. Bolvadin de ilk, orta ve lise öğrenimini yapmış olup, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyal Bilimler bölümü ve yine aynı üniversitenin İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümü mezunudur.

 

 

1983-1984 yılında vatani görevini yaptı. 1985 yılında Bolvadin Belediyesinde göreve başladı.1989 yılında Bolvadin İlçe Özel İdare Müdürlüğünde,1992 yılından itibaren de Bolvadin Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müd. görev yaptı.

2008 tarihinde Sandıklı İlçe Sivil Savunma Müdürü olarak atandı.Türkiye genelinde yasa gereği Sivil Savunma Genel Müdürlüğünün kapatılarak yeniden yapılanması nedeniyle 2009 yılında Bolvadin İlçe Yazı İşleri Müdürü olarak atandı. Şu anda görevine devam etmektedir.

2019 yılı itibariyle Bolvadinliler Dayanışma Vakfı Denetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

DR. AHMET BAĞCI - Denetim Kurulu Üyesi

 

 

Afyonkarahisar İli Bolvadin İlçesi’nde 1981 yılında doğdu. 2004 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdi. Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde 2011 yılında “Ekonomik İstikrarın Sağlanmasında Mali Kural: Brezilya ve Türkiye Ekonomisi Analizi” adlı tez ile yüksek lisans ve 2017 yılında “Tasarruf, Finansal Gelişmişlik ve Büyüme İlişkisi: Türkiye Ekonomisi Örneği” adlı tez ile doktora derece ile bitirdi.

2004-2007 yılları arasında Kültür ve Turizm Bakanlığında Uzman Yardımcısı, 2007-2008 yılları arasında Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Uzman Yardımcısı olarak görev yaptı.

2008 yılında Sayıştay’da Meslek Mensubu olarak görev aldı. Ankara Üniversitesi Avrupa Toplulukları Uygulama ve Araştırma Merkezinde Avrupa Birliği Temel ve Uzmanlık Eğitimini tamamladı.

2013-2014 yıllarında Gençlik ve Spor Bakanlığında Danışman olarak görev yaptı. 2014-2017 yıllarında Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliğinde çeşitli kademelerde görev yapan Bağcı, 03 Ocak 2018 tarihinde Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Kararı ile Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

2019 yılı itibariyle Bolvadinliler Dayanışma Vakfı Denetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

İngilizce bilmektedir

Evli ve 1 Çocuk Babasıdır.

 

AVUKAT SÜLEYMAN GEMİCİ – Denetim Kurulu Üyesi 

 

 

Afyonkarahisar İli Bolvadin İlçesi’nde 1980 yılında doğdu. ilk ve orta öğrenimini Bolvadin ilçesinde tamamladıktan sonra lise eğitimini Ankara Adalet Meslek Lisesi’nde tamamlamıştır.

1997 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesine girmiş, 2001 yılında mezun olmuştur. Üniversite eğitimi sırasında 1997-2002 yılları arasında Adalet Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı ve Ceza Tevkif Evleri Genel Müdürlüğü’nde memur olarak çalışmıştır.

2002 yılından bu yana serbest avukatlık yapmaktadır, Gemici Hukuk Bürosu’nun kurucusu olup, birçok sivil toplum kuruluşunda görevleri bulunmaktadır.

2019 yılı itibariyle Bolvadinliler Dayanışma Vakfı Denetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 


İLYAS KURT - Denetim Kurulu Üyesi (yedek)

 

 

Afyonkarahisar Bolvadin ilçesinde 15.03.1967 yılında dünyaya geldi, ilk, orta, lise eğitimi bolvadin de tamamladı, daha sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi Yüksekokulu inşaat bölümünden mezun oldu

Daha lise çağında futbola karşı sevgi ve merak duymaya başladı, Bolvadine Endüstri Meslek Lisesinde okurken Liselerarası futbol müsabakalarında Afyon birincisi olarak Türkiye Şampiyonası’nda ilçemizi temsil etti, Daha sonra sırasıyla Bolvadin genç takımı, Amatör takımı, Afyon spor genç takımı, Amatör takımı, Afyon spor, Demirspor ve Afyon Belediyespor takımlarında top koşturdu

ilk çalışma hayatına, 1987 yılında Bolvadin Belediyesi’nde Basın ve yayın biriminde başladı bir yıl kadar çalıştıktan sonra Ankara’da askerliklerini görevimi tamamladı, 1991 yılında Afyonkarahisar Belediyesi’nde memur olarak göreve başladı, Görev süresi içerisinde 4 yıl Kaçak inşaat kontrol birimi sorumlusu, 6 yıl Halkla ilişkiler müdürlüğü,  Beyaz masa birim sorumlusu ve halen İmar ve Şehircilik müdürlüğü’nde İnşaat Teknikeri olarak çalışmaya devam etmektedir.

2001-2008 yılları arasında Gazlıgöl-Yaylabağı Belediyesi termal turizm bölgesinde Termal Yapı Kooperatifi kurarak 30 adet tripleks villa yaparak üyelerimize teslim ettim Halen aynı kooperatifin site Başkanlığını yapmaktadır.


2019 yılı itibariyle Bolvadinliler Dayanışma Vakfı Denetim Kurulu Üyesi (yedek) olarak görev yapmaktadır

Evli ve 4 çocuk babasıdır.

 AHMET İHSAN TÜRK - Denetim Kurulu Üyesi (yedek)

 

 

1991 yılında Bolvadin’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bolvadin'de tamamladıktan sonra 2016 yılında Gazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Halen Giray Biyomedikal Ltd Şti. çalışmakta olup, 2017-2019 yıllarında Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOL-DAV) Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır.

2019 yılı itibariyle Bolvadinliler Dayanışma Vakfı Denetim Kurulu Üyesi (yedek) olarak görev yapmaktadır.

Evlidir.

Paylaş

Comment (3)

  1. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Inteadgger accumsan elit viverra,dgadg placerat dolor quis, pulvinar velit. nsectetur adipiscing elit.

    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer accumsan elit viverra, placerat dolor quis, pulvinar velit. nsectetur adipiscing elit.

  2. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Inteadgger accumsan elit viverra,dgadg placerat dolor quis, pulvinar velit. nsectetur adipiscing elit.

Leave a Comment