WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03ÖRNEK VE MUTLU AİLE PRENSİPLERİ

Elbette Her aile ve aile bireylerinin mutlu olma hedefi ve felsefesi vardır.Bu değerlerin toplamı toplumumuzun genel manada mutluluk potansiyelini oluşturur. Bireyleri motive eden prensipler toplumumuza yansır. Aşağıda okumanıza sunulan her bir madde toplumumuzun içinden süzülen tecrübelerin bir ölçüsüdür. Her birisi ayrı ayrı üzerinde konuşulması gereken konu başlıklarıdır. İmkanınlar ölçüsünde haftanın bir saatinde tüm aile bireylerinin toplu olduğu bir zaman diliminde unuttuklarımızı hatırlamak hatırımızda olup hayatımıza yansıttığımız değerleri ailemizin bireyleriyle tekraren sohbet konusu yapmanın önemini yaşamış ve yaşatmış oluruz. BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI #ailemiz #mutluluk #toplum #vazifelerimiz #bolvadin #boldav

Paylaş

Comment (3)

  1. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Inteadgger accumsan elit viverra,dgadg placerat dolor quis, pulvinar velit. nsectetur adipiscing elit.

    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer accumsan elit viverra, placerat dolor quis, pulvinar velit. nsectetur adipiscing elit.

  2. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Inteadgger accumsan elit viverra,dgadg placerat dolor quis, pulvinar velit. nsectetur adipiscing elit.

Leave a Comment