WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03BOL-DAV BAŞKANIN'DAN BURS ALAN ÜNİVERSİTELİ ÖĞRENCİLERE MESAJ

Değerli Üniversiteli Genç Arkadaşlarım: 2020-2021 Eğitim Öğretim dönemi öncelikle sizlere, ailelerinize, vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun. Binbir emekle gayret ederek, zamanınızı verimli kullanarak, başarıya ulaşıp üniversiteli oldunuz. Hepinizi ayrı ayrı tebrik ederiz.

Üniversite sizleri meslek sahibi yapmakla birlikte, aynı zamanda da evrensel değerlerle de buluşturuyor. Hayatınızın en değerli bu dönemlerinizi çok çalışarak ve verimli bir şekilde değerlendirmeniz, sizlere hem milli, hem de manevi bir sorumluluk yüklemektedir. Bu sorumluluğu taşıyabilecek azim ve kararlıkta olduğunuzdan şüphemiz yoktur. Zaman dediğimiz değer, çok hızlı bir şekilde akıp gitmekte ve bir bakmışsınız okulunuzu bitirmiş, diplomanızı almış olarak,  hayatın yeni bir dönemine adım atmış olacaksınız.

İşte tam burada! gerçekten mesleğin tüm inceliklerini öğrenmiş ve rekabet  ve hizmet edebilecek bir donanımla mezuniyetinizin ayrıcalığını yaşayacaksınız. Bol-Dav dan alacağınız burslar sizlerin bu ayrıcalığınıza bir nebze  katkıda bulunması, Vakfımız adına bizleri mutlu kılmaktadır. Bu vesile ile  sizlere başarılar ve esenlikler dileriz.

Muhabbetlerimizle    

               BOL-DAV

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

        Hasan DOĞRUYOL

Paylaş

Comment (3)

  1. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Inteadgger accumsan elit viverra,dgadg placerat dolor quis, pulvinar velit. nsectetur adipiscing elit.

    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer accumsan elit viverra, placerat dolor quis, pulvinar velit. nsectetur adipiscing elit.

  2. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Inteadgger accumsan elit viverra,dgadg placerat dolor quis, pulvinar velit. nsectetur adipiscing elit.

Leave a Comment