Haberler


Resmi Büyüt

ANKARA'DA OKUYACAK ÜNİVERSİTELİ ÖĞRENCİLERİMİZ.!
05.09.2018

Değerli Üniversiteli Bolvadinli öğrencimeiz
Boldav ailesi seni bekliyor. sen yoksan bir kişi eksiğiz, unutma..!

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak; 2018-2019 öğretim yılında Üniversiteyi yeni kazanan veya üniversite eğitimine devam eden tüm genç Bolvadinli arkadaşlarımıza başarılar dileriz.

Bu öğretim yılında Ankara ili ve ilçe Üniversitelerinde&Yüksekokullar’ında Üniversiteyi yeni kazanan ve halen devam eden Bolvadinli öğrencilerimizi vakfımız iletişim sistemine kayıt olmaya, üniversite eğitimine devam eden öğrencilerimizin ise kayıtlı güncellemelerinde değişiklikleri bildirmeye davet ediyoruz.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı 'nca özellikle Ankara'daki Üniversite&Yüksekokullar’ında eğitim görecek öğrencilerimiz arasındaki birlik ve beraberlik duygusunu canlı tutmaya yönelik düzenlenecek sosyal ve kültürel etkinliklerimiz "gezi, kahvaltı, piknik, sinema, tiyatro, bowling, mantı, bükme, iftar ve yemek organizasyonları"’nda siz değerli öğrencilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Etkinliklerimizi sizlere hızlı bir şekilde bildirilebilmek için aşağıdaki istenen bilgilerinizi doldurup "boldava@gmail.com" mail adresine veya Fatih Gönbe (0542) 834 5402 nolu telefona Sms&Whatsapp ile göndermenizi rica ederiz.

Öğrencinin;
- Adı Soyadı::::::::
- Okul Adı::::::::::::
- Bölümü:::::::::::::
- Sınıfı:::::::::::::::::
- Cep Telefonu::::::
- Mail:::::::::::::::::::
NOT: Boldav sistemindeki kayıtlı öğrencilerimizinde iletişim bilgilerinde ve eğitim durumlarındaki (mezun olmak,başka ildeki bir okula yatay geçiş gibi) değişikliklerinizi bildiriniz.

#Bolvadin #Üniversite #Kazanan #Ankara #Boldav

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI (BOLDAV) VAKIF ERİŞİM ADRESLERİMİZ.
Gsm..............: (0506) 795 9822
Web.............: www.boldav.org.tr  
Twitter..........: https://twitter.com/boldavankara  
Mail..............: boldava@gmail.com  

Diğer Haberler