Haberler


Resmi Büyüt

KAYMAKAM İBRAHİM ÖZKAN İLÇEMİZDEKİ GÖREVİNE BAŞLADI.!
11.09.2017

Van Vali Yardımcısı görevini yürütmekte iken 20 Ağustos 2017 tarihli 30160 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan “Mülki İdare Amirleri Yaz kararnamesi” ile 1.derece kadrolu olarak Sayın İbrahim ÖZKAN Bolvadin Kaymakamlığına atandı.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) Yönetimi olarak; Bolvadin Kaymakamımız Sayın İbrahim ÖZKAN’a ilçemize hoşgeldiniz diyerek Nice üstün başarılara imza atmanızı diler, yeni görevinizin hayırlı olmasını temenni ederiz.

ÖZGEÇMİŞ:
Kayseri doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini Kayseri’de tamamlanmıştır. 2001 yılında Gazi Üniversitesi İİBF Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. 2004 yılında Mülki İdare mesleğine intisap edip sırasıyla Konya-Derebucak, Hatay-Hassa Kaymakam Vekilliği görevlerini yaptıktan sonra asaleten Denizli-Baklan Kaymakamı olarak atanmış ve daha sonra Adıyaman-Sincik, Antalya-Gündoğmuş, Artvin-Hopa Kaymakamlığı görevlerinde bulunmuştur. 2014 yılında itibaren de Van Vali Yardımcısı olarak görevinde bulunmuştur. 20 Ağustos 2017 tarihi itibariyle Afyonkarahisar-Bolvadin Kaymakamlığına atanmıştır.

#Atama #Bolvadin #Kaymakam #İbrahimÖzkan #HayırlıOlsun #Boldav

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987
boldava@gmail.com

Diğer Haberler