Haberler


Resmi Büyüt

BAŞIN SAĞOLSUN MAÇKA VE TÜRKİYE.!
13.08.2017

Türkiye yine acı bir olayla sarsıldı. Trabzon’un Maçka ilçesinde 11.08.2017 günü 15 yaşındaki Eren Bülbül, PKK’lı teröristlerin kaldığı yeri güvenlik güçlerine göstermeye çalışırken, PKK ve kolluk kuvvetleri arasında çıkan silahlı çatışmada şehit düştü. PKK’lı teröristler erzak almak için bir eve girmişlerdi.

Şehit Bülbül’ün sosyal medyada önceden yaptığı paylaşımı ise tüyleri diken diken etti. Eren Bülbül'ün yaklaşık bir ay önce sosyal medya hesabından paylaştığı "Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın" mesajından ilham alan Twitter kullanıcıları, #ErenİyikiVarsın başlığıyla Vatandaşlar sosyal hesaplarından yaptıkları paylaşımlar ile Eren’i anmaya devam ediyorlar. Trabzon Valiliği yaptığı açıklamada Eren Bülbül’ün cenaze namazının 12.08.2017 günü ikindi vakti kılınacağını bildirdi.

Daha 15 Yaşında,Gözü pek,Yürekli İsmin cesaretinle nam salsın. ve; "İYİ Kİ VARSIN EREN"

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı(BOLDAV) yönetimi olarak; Maçka'lı Türkiye'nin Şehidi Eren Bülbül'e Allah'tan rahmet diliyoruz. Ailesinin,Maçka'nın ve tüm milletimizin başı sağolsun. Terörü kullanan, onu himaye eden ve destek verenler, hiçbir zaman amaçlarına ulaşamayacaklardır. Türkiye'nin toprak bütünlüğünü, birlik ve beraberliğini bozmak adına yapılan hain saldırılar bilinmelidir ki asla amacına ulaşamayacaktır.

#ErenİyikiVarsın #ErenBülbül #iyikivarsınEren #Maçka #Boldav

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://www.google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı19…
boldava@gmail.com

Diğer Haberler