Duyurular


Resmi Büyüt

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ.!
15.07.2017

15 Temmuz 2016 tarihinde Türk milletinin birlik, beraberlik ve huzuruna yönelik gerçekleştirilen şer odaklı kirli eller, darbe girişiminde bulundu, Türk Milleti göğsünü siper ederek Milli İradeye ve demokrasiye sahip çıkmıştır.Yaşanılan bu darbe girişiminde bu aziz millet bir kez daha demokrasisine sahip çıkmış dimdik ayakta kalmayı başarmıştır. Demokrasimizi ortadan kaldırmaya yönelik hiç bir müdahale kabul etmemiz mümkün değildir.

"Hain darbe girişimini şiddetle kınıyoruz" Demokrasinin yanında darbelerin ve kalkışmaların karşısında olduğumuzu ifade etmek istiyoruz. Allah’ımızın yüksek yardımıyla ve halkımızın da imanlarından aldıkları güçle dik duruşu sayesinde bu şer oyunu bozulmuş oldu. Rabbim böylesi bir ihaneti bu vatan evlatlarına bir daha göstermesin.

Bu duygu ve düşüncelerle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nüzü kutlar,Ülkesinin ve milletini huzuru,Demokrasisi ve Geleceği için Hain Darbe girişiminekarşı duran Başta Aziz Türk Milleti, Türk Silahlı Kuvvetler ve Emniyet Teşkilatıımıza şükranlarıızı sunar; Tüm Şehitlerize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

#15Temmuz'u #Unutmayacagiz! #15TemmuzDestanı #15TemmuzdaMeydanlardayız #Boldav

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi https://twitter.com/boldavankara
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987 boldava@gmail.com

Diğer Duyurular