Haberler


Resmi Büyüt

BOLDAV YÖNETİM KURULU ÜYESİ DÜNYA EVİNE GİRDİ.!
01.05.2017

Afyonkarahisar eski milletvekili Sn.Ahmet KOCA'nın oğlu Botaş-Tanap Kamulaştırma Direktörlüğünde Uzman ve Boldav Yönetim Kurulu Üyemiz Eşref Cihad KOCA ile Betül Nur YAĞLI 30 Nisan 2017 günü davetliler huzurunda ömür boyu sürecek bir mutluluk için ilk adımı attılar
Çiftin düğün törenine Ankara,Bolvadin ve Türkiye'nin bir çok şehrinden seçkin konuklar katıldı. Çiftin Nikahını Keçiören Belediye Başkanı Sn.Mustafa AK kıydı. Şahitler Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı Sn.Mehdi EKER, Kültür ve Turizm Eski Bakanı Sn.Atilla KOÇ, Ak Parti Teşkilat Başkanı Sn.Mustafa ATAÇ, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sn.Abdullah YAĞLI ve Gelin Kızımızın Dayısı Ertuğrul DÖNMEZ yaptı. Bir çok siyasetçinin katıldığı düğün de çiftimizin mutluluklarına tanıklık ettiler.

Boldav Yönetim Kurulu olarak; Koca ve Yağlı ailelerini tebrik eder, Eşref Cihad ile Betül Nur çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz. Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşamanız dileğiyle..
Allah bir yastıkta kocatsın...

#ömürboyu #Mutluluklar #dileriz #Boldav

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi https://twitter.com/boldavankara
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987 boldava@gmail.com

Diğer Haberler