Haberler


Resmi Büyüt

ACIMIZ BÜYÜK..MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN.!
20.04.2017

Türkiye'nin yüreği bu kez Tunceli Pülümür’den gelen Ülkemizi milletimizi üzen bir kazayla karşı karşıya kaldık,18 Nisan 2017 saat 11.35 sıralarında Emniyet Genel Müdürlüğüne ait helikopterin olumsuz hava koşulları ve yoğun sis nedeniyle düştü. Helikopterde bulunan 7 polis memuru, 1 hâkim, 1 astsubay ve 3 personelin şehit olduğunu büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.

Bölge yakınındaki Kocatepe Jandarma Karakolundan kaza yerine giden iki askeri tim, öğleden sonra enkaza ulaştığında acı tabloyla karşılaştı. Şehit olan 12 kişinin isimleri belirlendi
“Komiser Pilot Abdullah Ortanca, polis memuru teknisyen Murat Ködük, Sözleşmeli Pilot Dilaver Karsavuranoğlu, Hakim Onur Alan, Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Yavuz Selim Karaman ile polis memurları Ekrem Dereli, Saadettin Demir, Candaş Kaplan, Mesut Özdemir, Ahmet Cihan Kilci, Hasan Yıldırım ve Azam Güdendede.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı(BOLDAV) yönetimi olarak; Ülkemizin olarak terörle mücadele ettiğimiz bir zamanda elim kaza sonucu kaybettiğimiz Vatan evlatlarımızın derin üzüntüsünü kalbimizde yaşıyor, şehitlerimize Yüce Allah'tan rahmet, ailelerine sabr-ı cemil ve başsağlığı diliyoruz.
Aziz milletimizin başı sağolsun

#Tunceli #HelikopterKazası #12şehit #BaşımızSağolsun #Boldav

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://www.google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı19…
boldava@gmail.com

Diğer Haberler