Haberler


Resmi Büyüt

ZORUNLU BİR AÇIKLAMA.!
12.01.2016

06.01.2016 ÇARŞAMBA GÜNÜ PKK TERÖR ÖRGÜTÜNCE HAİNCE ŞEHİT EDİLEN HEMŞEHRİMİZ RAMAZAN EMET'İN AYNI GÜN YANİ 06.01.2016 ÇARŞAMBA GÜNÜ BU ŞEHADET OLAYI BU SİTEDEN YAPILAN HABER METNİNDE, "BOLVADİN'E ATEŞ DÜŞTÜ...ŞEHİDİMİZE AĞLIYORUZ...!" BAŞLIĞIYLA VERİLİRKEN, YANİ ŞEHİDİMİZ RAMAZAN EMET HENÜZ RAHMET-İ RAHMAN'A TEVDİ EDİLMEDEN, ŞEHİTLERİMİZİN AZİZ HATIRASINA SAYGILI DAVRANILMASI, SLOGAN ATMA, YÜKSEK SESLE BAĞIRMA GİBİ, İSLAMİ CENAZE DEFİN UYGULAMALARINA AYKIRI HAREKETTE BULUNULMAMASI TEMENNİSİNDE BULUNULMUŞTUR. BU YAPILIRKEN BELKİ MAKSADI AŞAN BİR İKİ KELİME KULLANILMIŞ OLABİLİR.

ŞEHİDİMİZİ TOPRAĞA VERDİĞİMİZ 07.01.2016 PERŞEMBE GÜNÜ ERTESİNDE DE YANİ 08.01.2016 CUMA GÜNKÜ "BOLVADİN ŞEHİDİNİ KALBİNE GÖMDÜ..!” BAŞLIKLI HABERİMİZDE DE, YAKLAŞIK 20 BİN KİŞİNİN KATILDIĞI BÜYÜK BİR CENAZE TÖRENİ İLE ŞEHİDİMİZİ EBEDİYETE UĞURLADIĞIMIZ VURGULANMIŞTIR. DURUM BÖYLE İKEN, BAZI ÇEVRELER TARAFINDAN HABERİN İLK VERİLİŞ TARİHİ GÖZ ARDI EDİLEREK  TEMENNİMİZİ, VAKFIMIZCA SANKİ CENAZE TÖRENİNDE, BAZILARININ SAYGISIZ DAVRANIŞLARDA BULUNDUĞUNU ÇAĞRIŞTIRAN BİR HABER YAPILDIĞI ŞEKLİNDE ALGI OLUŞTURULMAK İSTENMİŞTİR.

BUNU ÖNLEMEK AMACIYLA 06.01.2016 ÇARŞAMBA TARİHLİ HABERİMİZDE SORUNLU GÖRÜLEN İFADELER DAHA SONRA METİNDEN ÇIKARILMIŞTIR. BUNA RAĞMEN VAKFIMIZI YIPRATMA ÇABALARI DEVAM ETMİŞTİR. VAKFIMIZIN 30 SENEYE YAKIN ÇİZGİSİ VE FAALİYETLERİ BELLİDİR. MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERE NE KADAR BAĞLI OLDUĞU BAŞTA BOLVADİN OLMAK ÜZERE TÜM KAMUOYUNUN MALUMUDUR.

DURUMU BOLVADİNLİ HEMŞEHRİLERİMİZİN BİLGİSİNE SAYGILARIMIZLA ARZ EDERİZ.


BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV) YÖNETİMİ
www.boldav.org.tr 
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987
boldava@gmail.com

Diğer Haberler