Haberler


Resmi Büyüt

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLARIZ.!
10.01.2016

Demokrasinin vazgeçilmez unsuru olan basınımızın özveri ile çalışan değerli Gazetecileri; doğru, ilkeli ve tarafsız haberleri ile karanlıkların ışığa açılan pencereleridir. İletişimin en temel taşlarından olan gazetecilik, toplumun gelişmesinde ve haber almasında çok önemli ve büyük sorumluluklar taşıyan bir meslektir.

Basın, toplumun gerçekleri öğrenmesinde ve sesini duyurmasında önemli rol oynayan, bireyin haber alma hakkını sağlayan ve toplumun isteklerine göre kamuoyu oluşmasını sağlayan, düşünce ve ifade özgürlüğünün en etkili aracıdır.

Basının zayıf olduğu ve halkın yeterince bilgilendirilmediği toplumlar zayıf ve geri kalmıştır. O bakımdan kalkınmamızda ve çağdaşlaşmamızda önemli rol oynayan, zaman ve mekân mefhumu gözetmeksizin, her zaman ve her yerde büyük bir özveri ile bu şerefli mesleği icra eden fedakâr gazetecilerimizi takdir ve tebrik etmemek mümkün değildir.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı(BOLDAV) olarak; Vakfımızın haberlerini yayınlayarak hemşerilerimize en iyi şekilde ulaştırılmasını sağlayan başta ilçemiz Bolvadin ve Afyonkarahisar emekçileri olmak üzere Tüm Türkiye'de Çalışan Gazetecilerimizin bu güzel gününü tekrar tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987

boldava@gmail.com

Diğer Haberler