Haberler


Resmi Büyüt

ANKARA?DAKİ BOMBALI SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUZ..!
13.10.2015

10 EKİM 2015 tarihindeki saat:10.04 sıralarında Ankara Tren Garı karşısında iki ayrı patlama sonucu, 96 vatandaşımızın ölmesi ve çok sayıda yaralının olması, Ülkemizi büyük bir üzüntüye boğmuştur. terör örgütlerinin yapmış oldukları hain saldırıda Türk Milletine ve Devletine karşı hainlik yapan bölücü terör örgütlerini, işbirlikçilerini, uzantılarını ve destekçilerini şiddet ve nefretle kınıyoruz.

Bu tür hain saldıralar ile ülkemizin ve milletimizin birliği hedef alınmaktadır. Terör, aynı zamanda bir insanlık suçudur. Bu suç örgütleri ve destek olanlar bir an önce bulunmalı ve hesap sorulmalıdır. Terör ile ülkemiz büyük bedeller ödemiştir. Artık, insanlarımızın barış ve huzur içinde yaşamasını istiyoruz. Terörün yok edilmesi ve kaynaklarının kurutulması için milletçe birlik ve dayanışma içinde olmalıyız.

Başta ülkeyi yönetenler olmak üzere bütün siyasi partiler, yetkili ve sorumlu olan kurum ve kuruluşlar, tüm sivil toplum örgütleri ülkemizin birliğine ve insanlarımızın canına kasteden terör olayları karşısında dik durmalı, katliama neden olan katiller en kısa sürede bulunarak hesap sorulmalıdır.

“Unutmayın ki, Ölüyorsak bu bayrağın altında. Doğuyorsak bu bayrağın altında. Bizi ayıran ölüm, acıyı göğüsleyerek dimdik ayakta tutuyor. İşte bu yüzden al bayrak bir temsil değil birliğin beraberliğin biz olmanın adını taşıyor. "Ne Mutlu Türküm Diyene " Ulusça zor bir acıyı paylaşıyoruz ve Ulusal YASTAYIZ”

“Hiçbir insan haince öldürülmek için yaratılmadı, Adı terör örgütü yâda ne ise insanlığını unutmuş bu cani anlayışı sivil iradeye yaptığı bu saldırıyı Lanetliyoruz. Karanlık ellerin elleri kırılsın”

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) Yönetimi olarak; Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu menfur saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, değerli ailelerine, milletimize sabır ve başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987
boldava@gmail.com

Diğer Haberler