Haberler


Resmi Büyüt

HEMŞERİMİZ HASAN GÖKSU AFYONKARAHİSAR MHP ADAY ADAYI.!
17.03.2015

Öncelikle Bu zorlu seçim maratonunda Sayın Hasan GÖKSU Beyefendiyi Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak tebrik eder, kazananın Bolvadin, Afyonkarahisar ve Türkiye olması için verilecek her güzel emeği yürekten kutlar, selam, saygı ve sevgilerimizi sunarak başarılar dileriz.

Sayın Hasan Göksu İçin Destek ve Oy Kullanma Linki
http://afyonanket.com/aday/93-hasan-goksu.html

HASAN GÖKSU ÖZGEÇMİŞ
1962 yılında Bolvadin’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Bolvadin’de tamamladı. 1985 yılında Bolvadin Adliye Teşkilatında memur olarak göreve başladım. 10 yıl Bolvadin’de görev yaptıktan sonra Muğla’ya tayin oldu. 1999 yılında emekli oldu. Milliyetçi Hareket Partisinin 1999 yılında katıldığı seçimlerde Büyükkarabağ Belde Belediye Başkan Adayı oldu. Bolvadin Ülkü Ocaklarında 2. Başkan olarak görev yaptı. Bolvadin Engelliler Derneği Kurucu Başkanı ve Bolvadin Kent Konseyi Engelliler Meclis başkanı Doğuştan engelliyim, Doğuştan Ülkücü ve Türk Milliyetçisiyim.

Evli ve 4 çocuk babası. Orta derecede İngilizce ve Almanca biliyor

HASAN GÖKSU’NUN ADAYLIĞINI AÇIKLADIĞI 10 MART 2015 TARİHLİ BASIN TOPLANTISINDAN…
Sadece engelli kontenjanından değil, aynı zamanda teşkilat kontenjanından aday olmak için bugün aranızda bulunuyorum.

Sizlere güveniyorum. Partime katkı verebilmek için engelleri aşarak buraya geldim. İnşallah MHP iktidarı içinde hiçbir engel tanımadan mücadele etmeye söz veriyorum.

Çünkü bugün, ülkemizin MHP’ye her zamankinden fazla ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Bizler engelli vatandaşlar olarak, ülkemizin hızla yaklaşmakta olduğu bu ateş çemberinde, belki asker olarak görev yapamayız ama, bir Türk Milliyetçisi olarak engel tanımadan ülkemiz ve milletimiz için canımızı, kanımızı ve tüm varlığımızı feda edebiliriz.

Ayrıca her sağlıklı insan geleceğin engellisi olabilir. Engelliler adına yapılan her şey insanlık için yapılır. Bizim kültürümüz ve medeniyetimiz içerisinde engellilerin ahını değil; dualarını almak vardır. Azmin zırhını kuşanarak bir araya gelen Bedensel Engellilerin yaşamını kolaylaştıracak karar ve düzenlemelerin Allah nasip ederse Türkiye Büyük Millet Meclisinde en duyarlı takipçisi olacağız. İnşallah partim aday gösterir, Afyon halkı da teveccüh edip seçerse, tüm engelli kardeşlerimizin Türkiye Büyük Millet Meclisindeki, gören gözü, tutan eli, yürüyen ayağı, işiten kulağı olmaya adayım. Ayrıca bir emekli olarak, gün geçtikçe zorlaşan hayat şartlarında ezilen emeklilerin haklarını Büyük Millet Meclisinde savunmak için adayım.

Bütün bunları yapabilmek adına, Milliyetçi Hareket Partisi’nin güçlü kadrosunda yer almak için Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adaylığımı buradan açıklıyorum, diğer aday aday arkadaşlarıma da çalışmalarında başarılar diliyorum.

Cenab-ı Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun..

Ne Mutlu Türküm Diyene!.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
GSM: 0542 605 88 82

Facebook : https://www.facebook.com/pages/MHP-Afyonkarahisar-Milletvekili-Aday-Aday%C4%B1-HASAN-G%C3%B6KSU/798982516823825?sk=info&tab=page_info 

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987
boldava@gmail.com

Diğer Haberler