Haberler


Resmi Büyüt

HEMŞERİMİZ OP.DR.AHMET MURAT KOYUNCU
03.02.2015

ÇAY DEVLET HASTANESİNE BAŞHEKİM OLARAK ATANDI.!

Sivas iline bağlı Gürün İlçe Devlet Hastanesinde Başhekim ve Hastane yöneticisi olarak görev yapan, Hemşerimiz Opr.Dr. Ahmet murat KOYUNCU Afyonkarahisar iline bağlı Çay Devlet hastanesine Başhekim olarak atandı.

Hemşerimiz Sayın Opr.Dr. Ahmet murat KOYUNCU'yu;Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

ÖZGEÇMİŞİ:
Başhekim, yönetici 1981’de Bolvadin’de doğdu. Savaş İlkokulu, Bolvadin Anadolu Lisesi ve Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.2006’da pratisyen hekim olarak zorunlu devlet hizmeti yükümlülüğü kapsamında Ağrı Eleşkirt ilçesi devlet hastanesi acil servisinde göreve başladı. Aynı yıl girdiği ihtisas sınavında Erzurum Atatürk Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkların bölümünü kazandı.2007’de tekrar girdiği ihtisas sınavında Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Bölümünü kazandı.2012’de ihtisasını tamamladı ve Genel Cerrahi uzmanı oldu.2013’te Sivas Gürün İlçe Devlet Hastanesine Genel Cerrahi Uzmanı olarak atandı. Ağustos 2013’te aynı hastaneye Başhekim ve Hastane yöneticisi oldu.2015 başlarında Afyonkarahisar Çay ilçesi Devlet Hastanesine Başhekim olarak atandı Halen Bu görevinde devam etmektedir. Uluslararası ve Ulusal birçok dergide bilimsel makaleleri bulunmaktadır. İyi derece de İngilizce bilmektedir

Evli ve 1 çocuk babasıdır.
Kaynak: Bolvadin Ansiklopedisi


BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr  
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi  
https://twitter.com/boldavankara  
https://www.google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987 
boldava@gmail.com

Diğer Haberler