Etkinlikler


Resmi Büyüt

GELENEKSEL İFTARIMIZDA BİRARAYA GELDİK
22.07.2013

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) tarafından verilen Geleneksel İftar Programı Türkiye Petrolleri A.O. Genel Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.

20 Temmuz 2013 Cumartesi günü gerçekleştirilen ve Sıcak bir atmosferde geçen iftar yemeğine, Ev sahibi olarak Boldav Vakfı Başkanı Şeref ASLAN, Boldav Vakfı Kurucularından Yahya PEKTAŞ ile Boldav Yönetim Kurulu üyeleri, siyasetçi, bürokrat, işadamı, öğrenci ve ev hanımı gibi kesimlerden yoğun bir katılımla Geleneksel İftarda hemşerilerimizle birlikte Ramazan’ın bereketini paylaştık.

İftar Duasını Emekli Öğretmenimiz Basri KABASOY yaptıktan sonra Boldav Başkanı Şeref ASLAN yaptığı açılış konuşmasında katılan herkese teşekkür ederek, birlik ve dirliğin önemine değinerek Boldav 'ın her geçen gün daha fazla hemşerimize ulaşacağını söyledi. Daha sonra konuşmalar yapmak için sırasıyla Belediye Başkanımız Sayın Nazmiye KILÇIK, Kaymakamımız Sayın Osman Nuri CANATAN,Eski Milletvekilimiz Sayın Ahmet KOCA, Eski Bayındırlık ve İskan Bakanımız Sayın Abdülkadir AKCAN’da organizasyonda emeği geçenlere ayrıca teşekkür ettiler ve orada bulunanların Ramazan Bayramlarını şimdiden kutladıklarını belirttiler.

Ramazanın bereketi hıncahınç dolan salonlarda dolaşarak gönüllerden içerilere yol buldu. Maksat, her zamanki gibi halleşmekti; gönüller sohbet için bahane arıyordu. Birkaç bardak çay içildikten sonra sohbet başladı İftar boyunca hemşerilerimizle hasbihal ettik; eski ve eskimeyen hatıraları yâd ettik.

Bizde İftarımıza katılarak bu güzel organizasyonda bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşerilerimize teşekkür ederiz. bu vesile ile Ramazan Bayramının tüm İslam Alemine hayırlı olmasını dileriz.

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI (BOLDAV)

İlgili Fotograflar için aşağıdaki Linke Tıklayınız..

http://www.boldav.org.tr/?eklenti_adi=fotograflar&kategori_no=62

 

Diğer Etkinlikler