Duyurular


Resmi Büyüt

Tüm Hemşerilerimizin Ramazan-ı Şerifini Kutlarız..
08.07.2013

Müslümanların yeni bir manevi heyecan kazandığı ve manevi duygularının zirveye ulaştığı rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan Ramazan ayına ulaşmış bulunuyoruz.

İslam Âlemi, yarın itibariyle bir Ramazan-ı Şerif'in daha manevi idrakini yaşamaya başlayacak. Bu ayın her gününü ve bu günlerin her anını yenilenme hissiyle yaşayarak kendini de maddi ve manevi yönden yenileyecek ve geliştirecek.

Ramazan ayı, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın pekiştiği, sevgi, saygı ve kardeşlik duygularının daha da güçlendiği, kutlu bir zaman dilimidir. İnsanları doğru yola ileten ilâhî kelâm Yüce Kitabımız Kur'an-ı Kerim'in bu ay içerisinde indirilmesi ve içinde "bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi"nin bulunması, bu ayın manevi değerini bizlere yeterince anlatmaktadır.

Manevi duyguların en yoğun şekilde yaşandığı, sadece oruç tutmakla yetinmeyip, birlik, beraberlik, yardımlaşma ve hoşgörüyle en yüksek noktalara eriştiğimiz Mübarek Ramazan Ayı'nın Bolvadin'imize, Ülkemize ve Tüm İslam Âlemi'ne, hayır, bereket ve huzur getirmesini Cenab-ı Allah'tan temenni ediyoruz.
 
www.boldav.org.tr

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI

 

Diğer Duyurular