Duyurular


Resmi Büyüt

ŞEHİDİMİZ CİHAN TANRIKULU TOPRAĞA VERİLDİ
22.04.2013

Elazığ Palu İlçe Jandarma Komutanlığı’nda vatani görevini yaparken, köpekten kaçtığı sırada sığındığı nöbetçi kulübesinde üzerine cam düşmesi sonucu hayatını kaybettiği belirtilen jandarma er Cihan Tanrıkulu`un cenazesi, bugün ilçemize bağlı Büyükkarabağ beldesinde düzenlenen askeri törenle toprağa verildi.

Tezkeresine 23 gün kalan ve memleketine dönmek üzere otobüs bileti aldığı öğrenilen jandarma er Cihan Tanrıkulu'nun (21), dönüş yolculuğuna hazırlanırken olayın bir kaza sonucu gerçekleştiği kaydedildi.

“Aldığımız bilgilere göre, askerimiz askeri birlik içerisinde dolaşırken bir anda kendisini bir köpek kovalamaya başlar. Paniğe kapılan ve köpekten kaçmaya başlayan Tanrıkulu, kaçarken nöbetçi kulübesine sığınarak kapısını hızla kapatır. Askerimizin çarptığı kapı sonrası çarpmanın etkisi ile kulübenin kırılan camları, jandarma er Cihan Tanrıkulu’nun vücudunun çeşitli yerlerine saplanarak hayatını kaybetmesine neden olur.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak Tanrıkulu ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun.

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)

Diğer Duyurular