Haberler


Resmi Büyüt

BOLDAV KURUCULAR KURULUNA YENİ ATAMA YAPILDI.!
14.12.2019

Kurucular Kurulu Üyesi Dr.Ulvi ATA beyden boşalan üyeliğe, Vakfımızın Yönetim Kurulu Üyesi ve Kocatepe Üniversitesi Bolvadin Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Sayın Mehmet Akif ÇAKIRER Bey 10/12/2019 da toplanan Kurucular Kurulumuzca ataması yapılmıştır.

Sayın Mehmet Akif ÇAKIRER’e; BOL-DAV Bolvadinliler Dayanışma Vakfı Yönetim Kurulu olarak yeni görevlerinizde başarılar dileriz.

MEHMET AKİF ÇAKIRER ÖZGEÇMİŞİ

Çakırer; 4 Mart 1977 tarihinde dünyaya geldi. İlk, Orta ve Lise eğitimini Bolvadin’de tamamladı. Üniversite öğrenimini, Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat bölümünde 1999 yılında tamamladı. 1999 yılının Temmuz ayında Dış Ticaret Müsteşarlığı, Serbest Bölgeler Genel Müdürlüğü’nde, 1999 yılı Ağustos ve Eylül ayında İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Eğitim Müdürlüğü’nde staj yaptı.

2002 yılında Dumlupınar Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme Anabilim Dalı, Yönetim ve Organizasyon bölümünde yüksek lisans yaptı. Askerlik hizmetini, kısa dönem olarak Tatvan’da 16 Ekim 2004 tarihinde tamamladı. 2003 yılından itibaren Afyon Kocatepe Üniversitesi, Bolvadin Meslek Yüksek Okulu’nda öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

Çakırer’in ayrıca Network Marketing, Start Up, Kobi Trend derglerinde yazıları yayınlanmıştır. Makalelerine kendisine ait www.lidergirisimci.com isimli web sitesinden ulaşılabilir. Düşün Taşın Derneği’nin Afyon İli Temsilcisi olan Çakırer'in bireysel ve kurumsal vermiş olduğu eğitimler yazdığı kitaplar aşağıdaki gibidir:

Bireysel Eğitimler; Kariyer Yönetimi, Yetenek Pazarlama ve İş Bulma Sanatı, Lider Yöneticilik, Lider Girişimcilik, Eğiticilerin Eğitimi ve Lider Öğretmenlik, İş Görüşmeleri ve Etkili Mülakat Teknikleri.

Kurumsal Eğitimler; Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Müşteri Memnuyeti, Pazarlama ve Satış Teknikleri, Çalışanları Motive Etme Teknikleri, Yöneticilikten Liderliğe Geçiş, Aile İşletmelerinde Kurumsallaşma, Değişim Yönetimi ve Rekabet Stratejileri, Niş Pazarlama Stratejisi, Marka Yönetimi ve Marka Olmanın Yol Haritası, Girişimcilik ve KOBİ Yönetimi, Alaturka Girişimcilik, 3İ (İletişim, İnsan Kaynakları, İnovasyon) Eğitimi.

Kitapları:
- Lider Girişimcinin Yol Haritası
- İşletme Yönetimi
- Yetenek Pazarlama ve İş Bulma Sanatı
- Lider Öğretmen
- Lider Girişimci
- Halkla İlişkiler
- Yeni Pazarlama Tekniği Olarak Niş Pazar Girişimciliği
- Elektronik Ticaret
- Marka Yönetimi ve Marka Stratejileri
- Bolvadin Nasıl Zenginleşir?
- Kadim Kent’ten Marka Kent’e Yolculuk
- Girişimcilik ve Küçük İşletme Yönetimi
- Finansal Okuryazarlık

2019 yılı itibariyle Bolvadinliler Dayanışma Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://www.instagram.com/bol_dav
https://www.youtube.com/c/BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987
boldava@gmail.com

#MehmetAkifÇakırer #Kurucu #Üye #Oldu #Hayırlı #Olsun #Bolvadin #Bolda

Diğer Haberler