Haberler


Resmi Büyüt

HEMŞERİMİZ FATİH SAYIN'DAN EL SANATLARI SERGİSİ.!
02.11.2019

Hemşerimiz Fatih SAYIN, Beyefendi Kültür ve Sanat Günleri kapsamında, “Afyonkarahisar 1.Altıneller Geleneksel El Sanatları Festivali' nde eserlerini Afyonkarahisar’lı sanat severlerle buluşturdu.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı olarak başarılarının devamını dileriz.

Fatih SAYIN Kimdir :
Ressam. 1962’de Bolvadin’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Bolvadin’de tamamladı. Anadolu Üniversitesi Bolvadin Meslek Yüksek Okulu İşletme Bölümü’ nü bitirdi. Ayrıca AKÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümünde lisansını, Uşak Üniversitesi’nde de Seramik Yüksek Lisansını tamamladı. Özel bir şirkette muhasebeci olarak çalıştı. Muhasebeciliğin dışında resim ile uğraştı. Ressam Yusuf Taktak’ tan kara kalem çalışması üzerine ders aldı. BOL-DAV’ ın organize ettiği karma resim sergisine katıldı.

Resim ve Seramik alanında yarışma, karma sergilere katılmıştır. Kocatepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitü sekreteri olarak görev yaptı. Halen AKÜ Merkez Kütüphanesi Şube Müdürlüğü yapmaktadır. Katıldığı sergiler: Yurtiçi ve Yurtdışında Sempozyum etkinliklere katıldı. AKÜ Karma Resim Sergisi, AKÜ Karma Öğrenci Seramik Sergisi, Dumlupınar Üniversitesi Karma Öğrenici Sergisi ,Uşak Üniversitesi 2.Uluslararası Karo Yarışması sergisi. Son Çalışmaları: Afyon ve Bolvadin konulu; Tual, seramik yüzeyler üzerine Çağdaş Minyatür (Resim) sanatı denemeleridir.

Almanca bilen Sayın, Evli ve 2 çocuk sahibi.

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi https://twitter.com/boldavankara
https://www.instagram.com/bol_dav
boldava@gmail.com

#FatihSayın #ElSanatlarıSergisi #Afyonkarahisar #1.AltınellerGelenekselElSanatlarıFestivali #HayırlıOlsun #BoldavDiğer Haberler