Haberler


Resmi Büyüt

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE SEMİNER DÜZENLENDİ.!
05.05.2019

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI (BOLDAV) Üniversite öğrencilerimize yönelik bir etkinliği, Afyonkarahisar ve İlçeleri Derneği’nde gerçekleştirdi.

4 Mayıs 2019 tarihindeki seminerin Konuğu Yrd.Doç Dr.Eğitim Uzmanı Sayın Bedrettin ULUAT hocamızdı. Konu ise “Duygusal Zeka ve Etkili İletişim Sırları” Seminer öncesi kısa bir giriş konuşması yapan Vakfımızın Kurucular Kurulu Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hasan DOĞRUYOL bey vakıf olarak tüm önceliğimizin tahsil gören öğrencilerimize yönelik kişisel gelişimlerine katkı sağlamak olacaktır.Çünkü yarınlarımızı emanet edeceğimiz bu günün öğrencilerinin, yarın ülke hizmetinin her safhasında etkin ve başarılı olmaları tüm toplum umuzun en önemli beklentisidir.Bu beklentinin gerçekleşmesi için öğrencilerimizin kendilerini en iyi şekilde yetiştirmeleri, üniversite hayatlarını dolu dolu yaşamalarını bu zamanların kıymetli zamanlar olduğunu iyi değerlendirmeleri gerektiğini ve bu seminerin bir başlangıç olduğunu bundan sonrada kendilerinin gelişimine katkı sağlayacak çok farklı konu ve konuklarla birlikte olunacağını ifade ettiler.

Bilkent, Hacettepe, Gazi Üniversitesi gibi seçkin üniversitelerimizde eğitim gören Bolvadinli öğrencilerimiz çok dikkatli bir şekilde takip ettikleri semineri interaktif bir yöntemle gerçekleştiren Bedrettin ULUAT hocamıza birkez daha teşekkür ederiz. Bizlere dernek binalarını tahsis eden Afyonkarahisar ve İlçeleri Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Ali ÖZERKAN bey ve İbrahim AYDOĞDU beylerede teşekkürlerimizi sunuyoruz.

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://www.instagram.com/bol_dav
boldava@gmail.com


#Seminer #Üniversite #Öğrenci #İletişim #DuygusalZeka #Afder #Boldav

Diğer Haberler