WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03TÜM HEMŞERİLERİMİZİN RAMAZAN BAYRAMINI TEBRİK EDİYORUZ

TÜM HEMŞERİLERİMİZİN RAMAZAN BAYRAMINI TEBRİK EDİYORUZ

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız mübarek ve bereketli olsun!

Malumlarınız Toplumları geliştiren en önemli hususlar sağlıklı iletişimle başlar. Toplum olarak ekonomik, sosyal ve kültürel gelişmede başarının sırrı birlik ve beraberlik içerisinde organize olmakta olduğunun farkında olmamızda saklıdır.

Toplumsal ihtiyaçlarda birlikte düşünüp, birlikte hareket etmek doğru sonuçlara ulaşmanın kaynağıdır. Memleketimiz için yapılacak daha çok işimiz var olduğunu biliyoruz. Onları birlikte gerçekleştirmenin sırrı konfor alanlarımızın terkiyle başlar.

İyi niyetimizi, akıl, bilgi, irade, istişare ve kararlığımızı merkeze alarak Bolvadin için fikir, düşünce ve hizmet üretmeye devam etmek ana şiarımızdır. Yeter ki birbirimize güvenelim, birbirimize destek verelim, güzel olanı, doğru olanı, hakka ve hakikate uygun olanı takdir etme, tebrik etme, teşekkür etme duyarlılığı kazanalım.

Bu vesile ile tekrar bu manevi iklimlerde siz sevgili hemşerilerimiz ve dostlarımızla sağlık ve sıhhat içerisinde nice Ramazanlarda ve Bayramlarda birlikte olmak duasıyla saygılarımı, sevgilerimi ve muhabbetlerimi sunuyorum. Allaha emanet olunuz.

Hasan DOĞRUYOL

Bol-Dav Bolvadinliler Dayanışma Vakfı

Yönetim Kurulu Başkanı

Paylaş

Whatsapp Destek