WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03BOL-DAV ANKARA TEMASLARINDAN BU GÜNKÜ 2. ZİYARETİMİZ TC. YARGITAY BAŞSAVCILIĞI GÖREVLİSİ SAYIN LÜTFİ ERGÜN BEY’Dİ.

BOL-DAV ANKARA TEMASLARINDAN BU GÜNKÜ 2. ZİYARETİMİZ TC. YARGITAY BAŞSAVCILIĞI GÖREVLİSİ SAYIN LÜTFİ ERGÜN BEY’Dİ.

Yönetim Kurulu Başkanımız Hasan DOĞRUYOL, Yönetim Kurulu II. Başkanı M. Fatih GÖNBE ve Kurucular Kurulu Üyemiz Yahya PEKTAŞ Beyle birlikte TC. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı Kalem de görevli Sayın Lütfi ERGÜN Bey makamında ziyaret edildi.

1988 yılında Bolvadin’de dünyaya gelen, Bolvadin Anadolu Lisesini başarıyla bitiren Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden Fizik Mühendisi olarak mezun olan ve Ankara Üniversitesinde Nükleer Bilimler Enstitüsü Sağlık Fiziği Anabilim Dalında Yüksek Lisansını tamamlayan Hemşerimiz Şu anda T.C. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığında görev yapmaktadır.

Başarılı okul hayatı, mesleki donanımı, ahlâkı moralitesiyle Bolvadin sevdalısı Hemşerimiz ziyaret etmekten onur duyduk.

Bu arada Sayın Lütfi ERGÜN Beye Vakfımızın yayınlarından “İlimden İrfana, Sanattan Siyasete Bir Kültür Beldesi Bolvadin Ansiklopedisi”, Mehmet Akif ÇAKIRER Beyin “Bolvadin Nasıl Zenginleşir Kadim Kent’ten Marka Kent’e Yolculuk” isimli eserler Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hasan DOĞRUYOL Bey tarafından takdim edildi.

Lütfi ERGÜN Beye sıcak misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI

Paylaş

Whatsapp Destek