WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03Bol-Dav Bolvadinliler Dayanışma Vakfının Koordinatörlüğünde Bolvadin Meslek Yüksek Okulu  Binnaz-Hasan İNCEER Çağrı Merkezi Laboratuvarı Açıldı (VİDEO)

Bol-Dav Bolvadinliler Dayanışma Vakfının Koordinatörlüğünde Bolvadin Meslek Yüksek Okulu  “Binnaz-Hasan İNCEER Çağrı Merkezi Laboratuvarı” Açıldı (Video)

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Bolvadin Meslek Yüksekokulu (MYO) bünyesinde hizmet verecek olan “Binnaz-Hasan İNCEER Çağrı Merkezi Laboratuvarı Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hasan DOĞRUYOL ve Kurucular Kurulu Üyesi Sayın Yahya PEKTAŞ Beyin’de hazır bulunduğu törenle hizmete alındı.

Açılışa AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Bolvadin Kaymakamı Taner Bolat, AKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şuayıp Özdemir, Bolvadin Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İhsan Cemil Demir, Bolvadin Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. İbrahim Hakkı Ciğerci, İlçe Jandarma Komutanı J.Teğm.Hasan Sökmen, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Gürfidan, İlçe Cezaevi Bölük Komutanı J. Teğm. Celalettin Şahbaz, akademik ve idari personel ile birlikte öğrenciler katıldı

Açış konuşmasını yapan Bolvadin Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. İbrahim Hakkı Ciğerci, Bolvadin’in kadim bir kent olduğunu ifade etti. Ciğerci, “Kadim kentinde değeri olan Meslek Yüksekokuluna 45. yılında böyle bir laboratuvarı kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz dedi.

AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş ise Afyon Kocatepe Üniversitesinin 12 ilçede akademik birimlerinin olduğunu söyledi. Karakaş, “Bunlardan biri de Bolvadin. Bolvadin’de 2 akademik birimimiz var. Bolvadin Meslek Yüksekokulu ve Bolvadin Uygulamalı Bilimler Fakültesi; bunlar birlikte güzel bir kampüsü oluşturuyor. Bolvadin Meslek Yüksekokulumuzun tarihi de eskiye dayanıyor. Üniversitemizin kuruluşundan öncesine dayanıyor. Dolayısıyla burada bir gelenek ve kurumsal bir yapı var. Meslek yüksekokulu bünyesinde bulunması gereken birçok bölümümüz burada mevcut. Çağrı merkezimiz bir ihtiyaçtı. Çünkü ilgili bölümdeki öğrencilerimiz teorik derslerini alıyorlar ama uygulamaları farklı yerlerde karşılanıyordu. Burada hem teorik hem de laboratuvarda uygulamalı derslerini alacaklar. Bu anlamda bu laboratuvarın kurulmasında katkısı bulunan hayırseverimiz Hasan Bey’e ve onun nezdinde Bol-Dav Bolvadinliler Dayanışma Vakfına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bol-Dav yönetim kurulu Başkanımız Hasan DOĞRUYOL Bey Vakfın faaliyetleri konusunda Sayın Rektör Karakaş ve açılışa katılanları bilgilendirerek;

Bolvadinliler arasındaki sosyal yardım ve dayanışma duygularını organize bir güç haline getirme ve Bolvadin için birlikte düşünüp birlikte karar verme amacıyla 1987 yılında kurulan ve geçen 35 yıllık zaman zarfında daima Bolvadin'in sorunlarını kavrama ve bunlara birlikte çözüm arama gayretiyle Bolvadin ve Bolvadinlilerin ekonomik, sosyal ve kültürel yönden dayanışma ve kalkınmasını sağlamak ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere faaliyet gösteren Bolvadinliler Dayanışma Vakfımız (Bol-Dav) yönetimi olarak bütün Bolvadinlileri, vakfın birleştirici ve bütünleştirici çatısı altına görmek bizleri motive eden en büyük sürükleyici güç olmaktadır

Bu vesile ile bugün de açılışını yapmakta olduğumuzu Çağrı merkezi laboratuvarı bu gayret ve çalışma ve istişarelerin sonucudur. Bizler yönetim olarak aynı niyetlerle Allah nasip ettiği sürece Bolvadin’imize gönül köprüleri kurmaya devam edeceğiz dedi.

Vakfımız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hasan DOĞRUYOL Bey tarafından Rektör Sayın Mehmet KARAKAŞ Beye Kendi tasarımı olan Haşhaş objeli plaket takdim edildi.

Konuşmaların ardından  “Binnaz-Hasan İnceer Çağrı Merkezi Laboratuvarı” kurdele kesimiyle açıldı. Binnaz-Hasan İnceer Çağrı Merkezinin ilk aramasında Rektör Karakaş Hayırsever Hasan İnceer’i arayarak teşekkürlerini ilettiler.

Bol-Dav- olarak Çağrı merkezi laboratuvarının hizmete alınması Üniversitemize, Bolvadin Meslek Yüksek Okulumuza buradan eğitim alacak tüm öğrencilerimize hayırlı uğurlu olsun. Bu Hizmetin kazanılmasında maddi ve manevi katkılarını esirgemeyen değerli paydaşlarımızın yöneticilerine teşekkürlerimizi sunarken, Vakfımızın Kurucu Başkanı eğitimci, avukat; Hasan İNCEER beye sağlıklı ömürler diliyoruz. Muhterem ve müteveffa eşleri Binnaz İNCEER hanımefendiye de Allahtan rahmetler dileriz.

BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI

 

 

BİNNAZ-HASAN İNCEER AKÜ BMYO ÇAĞRI MERKEZİ AÇILIŞ TÖRENİ

BİNNAZ-HASAN İNCEER AKÜ BMYO ÇAĞRI MERKEZİ AÇILIŞ TÖRENİ

Paylaş

Whatsapp Destek