WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03CUMHURİYET FAZİLETTİR

CUMHURİYET FAZİLETTİR

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yıldönümüne erişmenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Cumhuriyeti biz kurduk onu yaşatacak sizlersiniz diyerek bu sorumluluğu gençliğe emanet etmiştir. Bu emaneti korumak ve görevi yerine getirmek için bilgiyle donanımlı, bedenen güçlü ve sağlıklı ruhen berrak ve huzurlu olmak zorundayız. Tarihimizi, kültürümüzü, inancımızı iyi bilmek durumundayız. Hem milli hem de evrensel kültürü öğrenip her sahada dünya milletleriyle bir yönden rekabet ederken diğer yönden insan olma erdemini ihraç etmeliyiz.

Ülkemize ve milletimize karşı sorumluluklarını bilen, dünya milletler ailesinin bir üyesi olarak, devamlı kendisini yenileyen, geliştiren şuurlu gençliğe her zamankinden çok daha ihtiyacımız bulunmaktadır. Çünkü yaşadığımız dünya Aklı hür, vicdanını hür, irfanı hür gençlerin omuzunda yükselecektir. Bu Erdemli Kitabın adı: Cumhuriyet Konusu İnsan Sayfaları Demokrasidir.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve saygıyla anar, Aziz Milletimiz ve Kıymetli Hemşerilerimizin Cumhuriyet Bayramını kutlarız.

BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI

#29Ekim1923 #TürkiyeCumhuriyeti #97Yaşında #Boldav #Bolvadin

Paylaş

Comment (3)

  1. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Inteadgger accumsan elit viverra,dgadg placerat dolor quis, pulvinar velit. nsectetur adipiscing elit.

    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer accumsan elit viverra, placerat dolor quis, pulvinar velit. nsectetur adipiscing elit.

  2. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Inteadgger accumsan elit viverra,dgadg placerat dolor quis, pulvinar velit. nsectetur adipiscing elit.

Leave a Comment