WhatsApp: +90 552 455 13 03       Telefon: +90 552 455 13 03SENDE VAR MISIN?

BOLVADİN KAYMAKAMLIĞI bünyesinde oluşturulan Bolvadin Sevgi ve Kardeşlik Derneği’nce organize edilen Eğitim-Öğretim hizmetlerinden geleceğimizin teminatı olan Çocuklarımızın eşit bir şekilde istifade edebilmelerini sağlamak amacıyla ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz için temin edilecek tablet kampanyasına duyarlı hayırsever vatandaşlarımızın desteklerine başvurmak üzere Bolvadin olarak el ele veriyoruz.

Bolvadin Kaymakamlığı öncülüğünde Bolvadin Belediye Başkanlığı ve Bolvadin Sivil Toplum Kuruluşlarının öğrencilerimiz için bir araya gelerek iş birliği içerisinde yürüttüğü bu kampanyada Sen de Var mısın? Diyoruz.

Yardım Kampanyamıza destek vermek isteyen hayırsever vatandaşlarımızın yardımlarını, Bolvadin Kaymakamlığı bünyesinde oluşturulan Bolvadin Sevgi ve Kardeşlik Derneğine ait Ziraat Bankası Bolvadin Şubesinde bulunan

TR63 0001 0000 2295 4515 5950 01 nolu

Yardım Hesabına bekliyoruz.

Saygılarımızla,

BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI

#BolvadinKaymakamlığı #Bolvadin #boldav

Paylaş

Comment (3)

  1. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Inteadgger accumsan elit viverra,dgadg placerat dolor quis, pulvinar velit. nsectetur adipiscing elit.

    • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer accumsan elit viverra, placerat dolor quis, pulvinar velit. nsectetur adipiscing elit.

  2. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Inteadgger accumsan elit viverra,dgadg placerat dolor quis, pulvinar velit. nsectetur adipiscing elit.

Leave a Comment