Yönetim Kurulu

HİKMET KELEKÇİ

1968 yılında Bolvadin'de doğdu. ilk, orta ve lise öğrenimini Bolvadin'de tamamladıktan sonra 1992 yılında Türkiye Petrolleri A.O Batman bölgesinde çalışma hayatına başladı. 1995 Ankara TPAO Genel Müdürlüğe ataması yapıldı. 2002 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu. Halen Türkiye Petrolleri A.O. Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı'nda görev yapmaktadır. 2010 yılından bu yana Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOL-DAV) Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. 2017 yılı itibariyle Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOL-DAV) Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır.

Evli ve bir çocuk babasıdır. 


M.FATİH GÖNBE

1977 yılında Bolvadin'de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bolvadin'de tamamladıktan sonra  1999 yılında Türkiye Petrolleri A.O.Genel Müdürlüğü İkmal Daire Başkanlığı'nda çalışma hayatına başladı. 2007 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat bölümünden mezun oldu. Halen Türkiye Petrolleri A.O. Genel Müdürlüğü Tedarik ve Lojistik Daire Başkanlığı'nda görev yapmaktadır. 2010-2013 yılları arası Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOL-DAV) Denetim Kurulu üyeliği yaptı. 2013 yılı sonrası vakıf web sayfası, sosyal ağlar yöneticiliği, Hemşerilerimiz arası iletişim ve Genel Sekreterliği, Bolvadinliler Dayanışma Vakfı  (BOL-DAV) Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. 2017 yılı itibariyle Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOL-DAV) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Evlidir


ÜNAL ESMER

1966 yılında Bolvadin’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bolvadin'de tamamladıktan sonra 1992 yılında Ankara H.K.K. Komutanlığı 3.Hava Üs İnş.Tb. Komutanlığında Teknisyen olarak çalışma hayatına başladı. Halen Ankara H.K.K. Komutanlığı 3.Hava Üs İnş.Tb. Komutanlığında Teknisyen olarak çalışmakta olup, 2017 yılı itibariyle Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOL-DAV) Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Evli ve Üç çocuk babasıdır.

 

EŞREF KOCA

1988 yılında Bolvadin’de doğdu. Lise öğrenimini Ankara Ömer Seyfettin Lisesi, Üniversiteyi Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünde tamamlamıştır. Halen Çankaya Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünde "2001 sonrası ABD'nin enerji politikası: Bush, Obama, Trump yönetimlerinin mukayeseli analizi konulu yüksek lisans tez araştırmasını yapmaktadır. Başta Stratejik Düşünce Enstitüsü (SDE) olmak üzere çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları, think tanklerde görev almıştır. İş hayatına Botaş-Tanap Kamulaştırma Direktörlüğünde Uzman olarak devam etmekte olup, 2017 yılı itibariyle Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOL-DAV) Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

İyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

AHMET İHSAN TÜRK

1991 yılında Bolvadin’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bolvadin'de tamamladıktan sonra 2016 yılında Gazi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Halen Giray Biyomedikal Ltd Şti. çalışmakta olup, 2017 yılı itibariyle Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOL-DAV) Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.


 

 

 

 

 

15.04.2017

20.02.2007