Haberler


Resmi Büyüt

RAMAZANDA HEMŞERİLERİMİZE BURS KAMPANYASINA DESTEK ÇAĞRISI
30.05.2018

Yardımlaşmanın ve dayanışmanın zirveye ulaştığı Mübarek Ramazan Ayı’nda, kulluk şuuru ve Müslüman olmanın bilinciyle oruçlarımızı tutacağız, namazlarımızı daha feyizli halde kılacağız ve en önemlisi bizleri bekleyen ihtiyaç sahibi Yüksek Öğrenim gören çocuklarımıza az çok demeden yapacağınız, "Fitre, zekât ve sadaka" niyetiyle yaptığınız bağışları, maddi durumu yetersiz, yetenekli çocuklarımıza siz değerli hayırseverlerin bağışlarıyla nitelikli eğitim almalarını sağlamak adına aylık olarak ulaştırmaktayız

En kutsal ihtiyaç en kutsal yardım “ÖĞRENCİ BURSU” dur.

Gelin vakfımıza ve çocuklarımıza sahip çıkalım. Yarınlara dönük bir yatırım için. “çorbada bizimde bir tuzumuz bulunsun” diyorsanız Üniversite de okuyan dar gelirli Bolvadinli çocuklarımızın eğitimlerine destek olmak için Burs kampanyamıza Zekât, Fitre, Sadaka, Bağış ve desteklerinizi bekliyoruz.


İmam-ı Süyûtî hazretleri buyuruyor ki :
“SADAKA fakire verilirse 10 misli, âmâ ve âcize verilirse 70 misli, yakın akrabaya verilirse 1000 misli, ana babaya verilirse 10 000 misli, TALEBE(öğrenci) ve âlime verilirse 1.000.000(milyon) misli mukabele eder."


Yönetim Kurulumuzun aldığı kararla 2018 yılında öncelikle bir bankada burs hesabı açılarak duyuru ve kampanyasını başlattığımız “Bolvadinli Öğrencimize Burs Ver Böyük Adam Olsun” adlı sloganla başlatılan kampanya kapsamında hemşerilerimizden büyük destek görerek düzenli yapılan "zekat, fitre, sadaka ve bağış" yardımlarınızla kampanyamızda "8 Bolvadinli üniversite öğrencimize" düzenli burs verilmeye başlanmıştır. Gönül isterdi ki yapılan burs müracaatlarında her öğrencimize burs vermek isterdik Ancak; öğrenci burslarımız; sadece sizlerin bağış ve yardımlarınızın ile karşılanmaktadır.

Burs ihtiyacı olan yarınlarımızın gururu bu çocuklarımız size temiz duygularıyla, kalpleriyle, yürekleriyle, sevgileriyle Sizlere el uzatıyor El uzatan bu üniversiteli çocuklarımızın elleri boş çevirmeyin

Bu itibarla; “Bolvadinli Yardımsever Hemşerilerimize, İş Adamlarımıza, Bürokratlarımıza ve Tüm Destekçilerimizi” öğrencilerimize destek olmaya ve elini tutmaya davet ediyoruz.
Küçük ama düzenli desteklerinizi, Bolvadin’imizin Eğitim neferleri başarılı öğrencilerimiz için yaptığımız burs çalışmalarının sürekliliğini sağlayacaktır. Aşağıdaki burs hesabımıza yardımlarınızı bekliyoruz.

EFT - HAVALE ve OTOMATİK ÖDEME TALİMATI VEREREK BAĞIŞ YAPMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BANKA HESAP BİLGİLERİNİ KULLANABİLİRSİNİZ:
Bağışlarınızı vakıf merkezimizden ya da aşağıda yer alan hesap numaramıza yapabilirsiniz

ÖNEMLİ UYARILAR:
** Yapılan tüm bağışlar için bağış makbuzu kesilmektedir. Banka kanalıyla EFT ve Havale ile gönderdiğiniz bağışlarınızın açıklama bölümüne bağış amacını (Burs, Serbest Bağış, Fitre Zekat vs.), isminizi ve cep telefonu ve güncel bir e-mail adresinizi yazdırınız. Belirtilen iletişim kanallarına bağışınızın alındığına ve bağış makbuzu bilgisi mesaj olarak gönderilecektir.

Örnek; BURS, ADI SOYADI, 0555 555 55 55, xxx@mail.com

**Yurtdışı bağışlarda yasal bildirim zorunluluğumuz olduğundan lütfen bağışınızdan bizi boldava@gmail.com mail adresi veya (0506) 795 9822 numaralı telefon aracılığıyla haberdar ediniz.

BOLDAV Bursu ile ilgili bütün sorularınız için bize ulaşabilirsiniz;
E-Mail : boldava@gmail.com
Boldav : (0506) 795 9822
Hikmet Kelekçi : (0530) 603 9275
Fatih Gönbe : (0542) 834 5402

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı(BOLDAV) olarak; Tüm Hemşerilerimizin Mübarek Ramazan ayını tebrik eder, Âlem-i İslam’a huzur, barış ve merhamet getirmesini ve bizleri birlik ve beraberlik içinde Ramazan Bayramı'na kavuşturmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyoruz

#BursBağışKampanyası Razmazan #Davet #BağışYap #Bolvadin #Üniversite #Öğrenci #Boldav

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://www.google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987
boldava@gmail.com

Diğer Haberler