Haberler


Resmi Büyüt

KOMŞUMUZ EMİRDAĞ'LI ŞEHİDİMİZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
12.02.2018

09.02.2018 günü Elazığ’da meydana gelen trafik kazası sonrası şehit olan polis memuru Recep Seven’in Afyonkarahisar Hava Meydan Komutanlığından alınan şehidin cenazesi, Afyonkarahisar Emirdağ ilçesine bağlı Güzeli köyündeki baba evine getirildi. baba evinde ve ilçede büyük acı yaşandı.

Ali Teğin yönetimindeki 56 AG 246 plakalı otomobil, dün Elazığ-Diyarbakır karayolunun 35. kilometresinde devrilmişti. Kazada sürücü yaşamını yitirmiş, polis memuru Seven şehit olmuş, polis memuru Muhammet Mete Çalışkan ile Ahmet Teğin yaralandığı kazada ki Otomobildeki polis memurlarının, Siirt İl Emniyet Müdürlüğünde görevli oldukları, Siirt'ten aldıkları hastayı Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine götürdükleri öğrenildi.

Şehit Seven'in babasının geçen yıl vefat ettiği, kız kardeşinin de trafik kazasında öldüğü öğrenildi.Törende şehidin annesi Nuran Seven, "Uyan uykudan, niye uykudan uyanmıyorsun? Ben nasıl hasretine dayanacağım?" diye ağladı. Şehidin 6 aylık eşi Gülçin ve kardeşleri Taner ile Recep Seven gözyaşı döktü.Şehidin cenazesi törenin ardından köy mezarlığında 10.02.2018 tarihinde toprağa verildi.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak; Şehidimiz, kardeşimiz, çocuğumuz, hemşerimiz, Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimiz Polis Memuru Recep Seven’e Allah’tan rahmet, değerli ailesine, yakınlarına, Emirdağ’lı hemşerilerimize, Emniyet Teşkilatına ve Türk Milletine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

#Polis #Elazığ #TrafikKazası #BaşımızSağolsun #Emirdağ #şehitlerölmez #Boldav

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr  
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi 
https://twitter.com/boldavankara   
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987  
boldava@gmail.com

Diğer Haberler