Haberler


Resmi Büyüt

ZEYTİN DALI HAREKATINI DESTEKLİYORUZ.!
24.01.2018

Ülkemizin güvenliğini ve bölgenin barışını sağlamak amacıyla PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ'a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek ve dost-kardeş bölge halkını bunların baskı ve zulmünden kurtarmak için Suriye'nin kuzeybatısında Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından başlatılan ve bir milli mesele olan Afrin “Zeytin Dalı” Operasyonu'nu Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak destekliyoruz ve başarıyla amacına ulaşmasını temenni ediyoruz.

Sınırlarımızda yaşanan şiddet, çatışma sarmalı ile yukarıda isimleri sayılan terör örgütlerinin faaliyetleri sonucunda 370 bini Kürt olmak üzere 3 buçuk milyon masum insan yerlerinden, yurtlarından ayrılmak zorunda kalmış ve gidecek tek yer, sığınılacak tek güvenli liman olarak Türkiye'yi görmüştür. Nitekim ülkemiz yaptığı insan ve vicdan odaklı politikalarla bu sığınmacılara sahip çıkmış ve bugün dünyada mültecilere en fazla yardımı 6 yapan ülke konumuna gelmiştir. "Türkiye yarınlara olan umudun adı olmuştur" Bu açıdan Türkiye mazlum ve mağdurlar için güvenilir bir liman olurken; aziz milletimiz darda kalana ulaşan yardım eli olmuş, şanlı bayrağımız güvenin teminatı ve yarınlara olan umudun adı olmuştur. Türkiye sınırlarında oluşturulmak istenen terör kuşağına son vermek, bu terör kuşağını oluşturan unsurların özellikle son günlerde hedef gözetmeksizin hastaneleri ve dolayısıyla sivilleri de hedef alan saldırılarına son vermek amacıyla bu harekatı başlatmak mecburiyetinde kalmıştır. Zeytin Dalı Harekatı en başından sonuna kadar meşrudur ve bu noktada herhangi bir tereddütümüz kesinlikle yoktur"

"Milletimizin, bütün kurumlarının da elbirliği ile verdiği desteği ve 80 milyon vatandaşımızın tamamının kenetlendiğini görmek hepimiz için iftihar vesilesidir. Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) üyeleri olarak bizler de bu asil milletin bir parçası olarak, devletimizin haklı gerekçelerle başlattığı bu operasyonu sonuna kadar destekliyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın öngörü ve talimatlarıyla başlatılan bu operasyonun planlandığı şekilde amacına ulaşmasını diliyor ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Bütün dualarımız şanlı ordumuzla beraberdir. Harekata katılan ve katılacak olan silahlı kuvvetlerimizin her rütbedeki değerli mensuplarına Yüce Allah'tan muvaffakiyet diliyor ve salimen görevlerini tamamlayıp evlerine dönmelerini nasip etmesini temenni ediyoruz. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, yaralılarımıza şifa ve gazilerimize saygılarımızı ve şükranlarımızı sunuyoruz

Kalbimiz ve Dualarımız Mehmetçik'lerimizle beraberdir...

#AfrinOperasyonu #ZeytinDalıHarekatı #AllahımAskerimizeYardımet #Boldav

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987
boldava@gmail.com

Diğer Haberler