Haberler


Resmi Büyüt

JANDARMA TEŞKİLATI’NIN 178. KURULUŞUNU KUTLARIZ.!
13.06.2017

Türk Milletinin huzur ve güvenliği için kutsal vatan topraklarının dört bir yanında emniyet ve asayişin tesis edilmesi maksadıyla kendisine tevdi edilen görevleri, büyük bir özveri, üstün bir cesaret ve başarılar göstererek kurulduğu 1839 yılından beri devletimizin temel yapı taşlarından birisini olan Jandarma Genel Komutanlığımızın 178’nci Kuruluş Yıl Dönümü’nü kutlamanın gurur ve heyecanını yaşıyoruz.

178 yıldır, etkin bir asayiş hizmeti sunmayı amaç edinmiş olan Jandarma Genel Komutanlığımız, bu amaç doğrultusunda terör başta olmak üzere, tüm suç unsurları ile mücadelede elde ettiği başarılarla huzur ve güvenin simgesi olmuştur.

Jandarma Genel Komutanlığı personelinin, özellikle son dönemde; milletimizin egemenlik ve bağımsızlığı ile ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve güvenliği uğrunda yürütülen terörle mücadele harekâtında diğer kuvvetlerimizle koordineli olarak gerçekleştirilen operasyonlarda, canları pahasına büyük bir cesaret ve kahramanlık örneği sergilemektedir.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı(BOLDAV) olarak; tüm Jandarma Teşkilatımızın başarısının daha üst seviyelere taşınması için büyük bir özveri ve gayretle çalışan emekli ve muvazzaf değerli personelini ve onlara destek veren kıymetli aile fertlerini en içten duygularımızla kutluyor; kendilerine sağlık, başarı ve esenlikler diliyoruz. Milletimizin birlik ve beraberliği, bayraklaşan vatan topraklarının bütünlüğü ve devletimizin bekası uğrunda canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi saygı ve şükranla anıyoruz.

#Jandarma #178yılını #kutluyoruz #Boldav

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://www.google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı19… boldava@gmail.com

Diğer Haberler