Haberler


Resmi Büyüt

İZMİR'DEKİ TERÖR SALDIRISINI ŞİDDETLE KINIYORUZ.!
05.01.2017

05 Ocak 2017 Saat 16.10 sularında bomba yüklü araçla İzmir Adliyesi C kapısına gelen teröristler içeri girmek istedi. Polis memuru Fethi Sekin durumdan şüphelendi, izin vermedi. Araçtan çıkan teröristler kaçmaya başladı, bomba yüklü aracı patlattı. Çatışma çıktı. Mermisi bitene kadar çatışan ve bir teröristi öldüren Sekin ile adliye çalışanı Musa Can şehit oldu. 2 terörist öldürüldü. 7 yaralı vardır.

Milletimizin huzuruna kastedenler ve onların taşeronları, sivilleri de hedef alan menfur saldırılarla, ülkemizi istikrarsızlaştırmaya, halkımızın moralini bozarak kaos oluşturmaya çalışıyorlar. Ancak bizler milletçe soğukkanlılığımızı muhafaza etmek, birbirimizle daha fazla kenetlenmek suretiyle, bu tür kirli oyunlara asla geçit vermeyeceğiz.

Yaşanan bu terör saldırıları Türkiye’yi yeniden karanlık bir sürece doğru götürmeyi amaçlamaktadır. Bu hain saldırılar hiçbir zaman hedefine ulaşamayacak ve milli berberliğimizi bozamayacaktır.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak; Bu hain saldırıda şehit olan polisimize ve hayatını kaybeden adliye çalışanımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır; yaralanan yurttaşlarımıza ise acil şifalar diliyoruz

#KORKMUYORUZ #BirliğimiziBozamayacaklar #TekMilletTekYürek #İzmir #Farkındayız #Boldav

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987 boldava@gmail.com

Diğer Haberler