Haberler


Resmi Büyüt

İSTANBUL'DAKİ SİLAHLI KATLİAMI ŞİDDETLE KINIYORUZ.!
02.01.2017

01.01.2017 yılının 01.15 ilk saatlerinde İstanbul’un Ortaköy semtinde Reina eğlence merkezinde kalleşçe kurşun yağmuru saldırısıyla meydana gelen terör saldırısını şiddetle kınıyoruz. Saldırıda hayatını kaybeden 1 polis ve 38 vatandaş ve yabancı turistlere Allah’tan rahmet rahmet diliyor, Hayatlarını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı, yaralı olarak kurtulan 65 vatandaş ve yabancı turistlere acil şifalar diliyoruz

Milletimizin huzuruna kastedenler ve onların taşeronları, sivilleri de hedef alan menfur saldırılarla, ülkemizi istikrarsızlaştırmaya, halkımızın moralini bozarak kaos oluşturmaya çalışıyorlar. Ancak bizler milletçe soğukkanlılığımızı muhafaza etmek, birbirimizle daha fazla kenetlenmek suretiyle, bu tür kirli oyunlara asla geçit vermeyeceğiz.
Yaşanan bu terör saldırıları Türkiye’yi yeniden karanlık bir sürece doğru götürmeyi amaçlamaktadır. Bu hain saldırılar hiçbir zaman hedefine ulaşamayacak ve milli berberliğimizi bozamayacaktır.

Bolvadinliler Dayanışma Vakfı (BOLDAV) olarak; Dil, din, ırk, inanç farkı gözetmeksizin yapılan bu vahşeti şiddetle kınıyor, lanetliyoruz. Bu elim saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralananlara acil şifalar dileriz.

#Katliam #Reina #TeröreGeçitVermeyeceğiz #Farkındayız #Boldav

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)
www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
https://twitter.com/boldavankara
https://google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987 boldava@gmail.com

Diğer Haberler